Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A kérdésem azokhoz szól, akik...

A kérdésem azokhoz szól, akik hisznek a reinkarnációban! Közös régi élet miatt szeretek bántani egy bizonyos személyt, aki nem tett ellenem semmi rosszat?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akinek szeretek kamuzni, rossz kedvet okozni, szeretem piszkálni. Mikor ezekre rosszul reagál (érthető miért) megnyugtatom magam azzal, hogy azért kellett ezeket csinálnom, mert ő az irritáló. Pedig bevallom, mindig én provokálom. Bajt, betegséget nem kívánok neki! Verekedésre sem kerülne sor köztünk, annyira nem durva a helyzet. Senki mással nem szoktam és nem is szeretek így viselkedni, ok nélkül pláne nem! Több éves baráti kapcsolataim vannak, majdnem minden ismerősömmel jó a kapcsolatom. Szinte megmagyarázhatatlan miért viselkedem vele így, én hiszek a reinkarnációban és ebben keresem a választ.


egy idősek vagyunk, L20



2015. jan. 4. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez több mint valószínű előző életből fakad. A horoszkópod 11-es háza és annak az ura mutatja a problémát. De rajtad múlik, hogy folytatod e ezt a szívatást. Én nem tenném! Mert a következő életben lehet, hogy keményen vissza fog ütni
2015. jan. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
A reinkarnációban hinni pont azt jelenti, hogy felvállalod a felelősséget minden tettedért, nem azt, hogy kibújsz alóla. Ennyi.
2015. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Ja, fogd arra.
2015. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Tanyasi liba.
2015. jan. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szaddista vagy !
2015. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
Ugye te hiszel a reinkarnációban, de azt magyarázd meg nekem, ha tényleg létezik, akkor hogy vagyunk ma ennyien? Pl. ezer éve fele ennyien voltunk a bolygón. Új lelkeket csinált Isten vagy mi?
2015. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 viktorvarga ***** válasza:
jókivagy
2015. jan. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
" tanyasi liba "? Te meg buta vagy , földhöz ragadt.
2015. jan. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerelmes vagy
2015. jan. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

"Ugye te hiszel a reinkarnációban, de azt magyarázd meg nekem, ha tényleg létezik, akkor hogy vagyunk ma ennyien? Pl. ezer éve fele ennyien voltunk a bolygón. Új lelkeket csinált Isten vagy mi?"


A lélekszám nem változik az állandó. Csak azelőtt sokkal több időt töltöttek odaát, mint most Voltak időszakok, amikor 2,300 évig se születtek le. Most ez felgyorsult. Lehet, hogy az üknagyapád a családban él, vagy a rokonságban született le

2015. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!