Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen helyet tudnátok ajánlan...

Milyen helyet tudnátok ajánlani itt Budapesten kikapcsolódás gyanánt?

Figyelt kérdés
...ami alkalmas arra, hogy az ember beüljön egy ismerősével, és eliszogasson valamit egy beszélgetés keretein belül? Teszem azt délután.

2015. jan. 20. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Kerületet vagy legalább környéket azért mondhatnál, mert nem mindegy, hogy Újpersten Budafokon vagy Csepelen laksz.
2015. jan. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Blaha környékén, de igazából a 4/6-os villamos vonalán is jó, ha tudsz\tudtok mondani.
2015. jan. 20. 22:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok gonosz lenni, de ha a körúton és a belőle nyíló mellékutcákon 100 m-en belül nem tudsz önállóan találni egy kávézót, akkor jó béna vagy :D
2015. jan. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jajj, reméltem, hogy aki Budapesti az kicsit jártasabb, most nyílt teraszra én is ki tudok ülni :D egy kis fantáziát vártam volna.
2015. jan. 21. 08:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Fantázia, oké!

Menjetek el az Astoria Kávéház teadélutánjára.

[link]


Blahától 10 perc séta, hangulatos zongoramuzsika szerdánként és csütörtökönként, finom teákkal :)

2015. jan. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!