Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Normális az ilyen? Barátnőm...

Normális az ilyen? Barátnőm anyja még abba is beleköt, hogyan tekerem össze az összecsukhatós esernyőjét!

Figyelt kérdés

Nem nagyon csípem, hajlamos vitatkozásra, meg hisztire is.

Összecsukom erre mondja:

-Hagyja, szárad

mire én

-Már megszáradt

erre ő jön és kiveszi a kezemből, és azt mondja, ez így nem jól van összetekerve, mire én

-Pedig ezt így kell összetekerni

erre ő

-Nem mondod?

-Így nem fér be az esernyő tartós zsákba(vagy mit tudom én mibe)

Aztán meg igazgatja az esernyőjét, hogy jól álljon.


WTF?



2015. jan. 23. 19:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Ugye jól értem, hogy nem a tied az esernyő? Akkor ne csodálkozz, hogy lecsesz, ha bénán csukod össze.
2015. jan. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
saját anyám: itt van nálam (és én ne kamasz vagyok, hanem majdnem 40), van nálam egy asztalka a nappaliban. úgynevezett dohányzóasztal, de mivel nem dohányzom, fura így hívni. na szóval. használtbútor boltban vettük, jó sok éve. anyám beleköt, hogy ez biztosan nem tömör fa. indok: a szomszéd lány, aki pedig elég drága dolgokat vesz, sem vesz tömör fát. tehát én se vehettem itt, Angliában, használtan, évekkel ezelőtt. mert otthon a szomszéd nem vesz. és akkor csodálkozik, hogy nem beszélgetek vele...
2015. jan. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 manó1235 ***** válasza:
78%
"Így nem fér be az esernyő tartós zsákba(vagy mit tudom én mibe)" igen akkor tényleg nem megy bele ha nincs rendesen össze tekerve.
2015. jan. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
Játszd el előtte a hülyét, hogy hülyét csináljon saját magából. Mondd meg neki, jaj segítsen már, mivel Te olyan béna vagy az ilyenhez, meg sose csináltál ilyet és kérd meg hogy mutassa, tanítsa meg neked. Ha észreveszi a humort, akkor lehet, hogy picit sértődős lesz, de a humor megértése fél siker.
2015. jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jól csuktam össze, nem azzal volt a gond, elkezdte minden merevítőnél ahogy összecsukom lesimítani az oldalt hogy minél egyenesebb legyen, és hogy minél kevesebb gyűrődés legyen benne, 2 percig simítgatta az esernyőt, és ugyanúgy csukta össze ahogy én is tenném, csak nem volt elég sima mind az összes oldala szerinte.
2015. jan. 23. 19:32
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Igen, szokás az összecsukható esernyőt kisimítgatni, hogy ne legyen olyan ocsmány gyűrött, meg ha nincs kisimítva, nem megy bele a kis tokba.

Én sem örülnék, ha csimbókba gyűrnéd azt, ami az enyém, amit én vettem. A saját cuccoddal azt csinálsz, amit akarsz, de ami másé, arra illik vigyázni és szépen bánni vele.

2015. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Még csak annyi hogy az esernyő ki volt nyitva és fel volt dobva a kanapéra, én meg úgy gondoltam hogy segítek összébb pakolni, hogy rend legyen, és leülhessenek oda.
2015. jan. 23. 19:51
 8/16 A kérdező kommentje:
ja meg fogalmam sem volt róla hogy az esernyőjét tokban tartja
2015. jan. 23. 19:58
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
Hiába magyarázkodsz, a lényeg ugyanaz: bénán csináltad, le lettél cseszve, de még neked áll feljebb.
2015. jan. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az egyetlen nagymamám, akit ismerek, hasonló, "mindent jobban tud másoknál", de a saját gyerekeivel is ilyen. A számára járatlan területen le lehet győzni, ha érdekli, de vitatkozni nem érdemes, mert hajlíthatatlan. És minél idősebb valaki, annál nehezebben változik.
2015. jan. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!