Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért akarhat egy lány mindená...

Miért akarhat egy lány mindenáron felülemelkedni rajtam és "eltaposni" minden alkalommal ha egy társaságban vagyunk? Folyton produkálja magát, és minden mondatomba beleköt, vagy éppen kijavít.

Figyelt kérdés
23 éves, nem értem hogy miért csinálja. Próbáltam figyelmen kívül hagyni és elfoglalni magam valamivel ameddig színészkedik, de hiába.. Ha pasi lennék akkor azt hinném hogy nyomul.. xD xD de így egyértelműen csak fölényeskedik.. MIÉRT??
2013. szept. 3. 03:02
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Feltekeny a te tudasodra, egyenisegedre. Vannak ilyen ostobak - ne torodj vele, max. keruld a tarsasagat.
2013. szept. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
csavarj le neki egy jòìzűt amikor a legjobban legtöbb ember előtt játsza az agyát
2013. szept. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Dugd seggbe,aztán szopasd meg és kész. Alázd meg a szexben...
2013. szept. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szerintem eleve ilyen légkörben nőtt fel,hogy sztárolta a családja,ami neki nem feltétlenül rossz,hiszen nyomul magabiztosan minden témában és a legtöbbször eléri amit akar.Az ilyen emberkék általában sikeresek lesznek a karrierjükben,ezzel ellentétben a magánéletben (barátok,párkapcsolat)nem mindenki fogja megtűrni ezt a viselkedését.Ha neked ez kellemetlen javaslom kerüld a társaságát,vagy ha "jó" barátnők vagytok,akkor négyszemközt finoman vázold neki,hogy számodra kellemetlen ,hogy mindig rád akar verni mindenben.De lehetséges,hogy van valami olyan pozitív tulajdonságod,amit nem akar,hogy előtérbe kerüljön a közös társaságban.Pl:hogy kiszúrta,hogy olyasvalakinek vagy szimpatikus,aki neki tetszik és akkor ezerrel azon lesz,hogy lealázzon az illető előtt.
2013. szept. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában azok az emberek viselkednek így,akik megszokták,hogy ők állnak a középpontban,és ha valakiben konkurenciát látnak,akkor azt rögtön próbálják úgymond eltávolítani az útból.Talán irigyel valamiért,talán szálka vagy a szemében,mert nem az ő elvárásainak megfelőlen viselkedsz és nem sztárolod.Mindenesetre ha produkálja magát,maradj nyugodt,és csendesen mosolyogj rajta egyet.Ez a legjobb fegyver.

Egyébként voltam már többször hasonló helyzetben,nekem csak az segített,amikor fölényesen átnéztem az illetőn,és mosolyogtam rajta.

2013. szept. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Konkurenciát, riválist lát benned, ennyi. Féltékeny és irigy, be akarja biztosítani, hogy őt tartsák szépnek, okosnak, a társaság közepének. Én a te helyedben vagy továbbra is levegőnek nézném, vagy kedvesen beszólnék neki vmit, aminek az a lényege, hogy attól nem lesz jobb, ha folyton beléd rúg, és nyilvánvaló, ahogy irigykedik rád.
2013. szept. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) :) amikor megpróbáltam figyelmen kívül hagyni, elkezdett HANGOSKODNI is, és még jobban magára próbálta hívni a figyelmet.. Volt hogy otthagytam a francba, de ezt nem tehetem meg mindig :D :D
2013. szept. 3. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!