Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért olyanok a magyarok,...

Miért olyanok a magyarok, amilyenek (ahol és amikor csak tud, beleköt a másikba és szapulja azt)?

Figyelt kérdés
Akárhol járok, interneten nézek kommenteket különböző oldalakon, egyes osztály társaim stb. Akárhol járok, csak bunkó emberekkel találkozok. Mikor családdal elmegyünk valahova nyaralni külföldre, már ott is érződik, hogy ott mennyivel másabb mint itt. Itt, ha valaki szembe jön az utcán, megbámul. Külföldön nem(legalábbis ahol eddig voltam). Kommenteknél meg magyar kommenteket olvasva elszomorít, hogy miért? Miért kell rögtön k. anyázni, ha valami nem tetszik. Miért kell belekötni mindenáron a másikba? Miért kell leszólni csak azért, mert mást szeret mint te? Miért? Amikor külföldi kommenteket olvasok, ott nincsenek ilyenek. Ott ha valami nem tetszik az embereknek, leírják, hogy miért, és nem rögtön k. anyáznak. Ennek köze lehet annak, hogy ilyen rossz helyzetben van m.o.? Nem vagyok túl tapasztalt az ilyenekben, de ez feltűnt. Lassan mikor találkozok egy külföldivel mondjuk egy online játékban, szégyellem bevallani, hogy magyar vagyok. Plusz egy autós játékban azt is észre vettem, hogy csináltam két egyforma autót, csak az egyikre raktam magyar zászlót, a másikra meg angol zászlót. És amikor a magyar zászlós autóval mentem, az emberek folyamatosan kilöktek, de amikor az angol zászlóssal mentem, nem. Egyre jobban úgy érzem, hogy amint lehet, el kell innen húzni külföldre.

2013. szept. 30. 17:38
 1/2 anonim válasza:

Ez az autós játékos cucc és ez az általad való feltételezés eléggé ferde és vicces egyben:D Az e szerintem emiatt felesleges lenne külföldre menned hisz ott is vannak ugyanilyen emberek. Sok rossz ember él Magyarországon de nem ez a központ, hogy itt lenne a legtöbb. Sokkal szókimondóbb a népünk és jobban, több helyzetben felvállalja a véleményét amiben sokszor sikeres, sokszor nem jön be. A k* anyád meg tanult szokás, ezzel nem lehet mit kezdeni ahogy magával a helyzettel sem, az egyetlen megoldás lenne hogy a magyar társadalom nagyobb részének kellene normálisan viselkedni és akkor teljesen eltörpülne a rossz.

Én a jó oldalon vagyok, igyekszem. :)

2013. szept. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én értem, hogy mindenhol vannak ilyen emberek, de így itthon több mint máshol, ahogyan eddig tapasztaltam. Meg hát most komolyan. Válság miatt nagyon drága itthon minden, és bár külföldön is drága, de ott több a fizetés, mint itthon. Mondjuk Angliát nézzük most. Ott egy kukás többet keres, mint az Anyám a gyerektartással és másodállással együtt nézve, ami olyan 150k együtt. Ha mást nem, ezért már megéri kimenni. Raktak szomszéd városba bicikli kölcsönzőt. Ne legyen igazam, de szerintem pár hónap nem kell, és azokat már nem lehet igénybe venni, mert rejtélyes módon elfognak tűnni a biciklik, meg tönkre teszik őket. Megjegyzem, közvilágításra alig van pénze a városnak, időnként le is kapcsolják, de bicikli kölcsönző az kell,m holott kb. minden tizedik embernek nincs biciklije abban a városban.
2013. szept. 30. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!