Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez mennyire igaz, kíváncsi...

Ez mennyire igaz, kíváncsi vagyok van e olyan emberaki ezt végig fogja nézni?

2015. jan. 23. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Végignéztem. Van valóságalapja, de kicsit hatásvadász :) Nem önmagában a gagyi TV-műsorokkal és a játékokkal van a baj, hanem azok "mértéktelen" fogyasztásával. De amíg valaki meg tudja különböztetni a játékot a valóságtól, addig nem kell félteni. Az más kérdés, hogy vannak olyan játékok és műsorok, amikre nem értem, hogy hogyan lehet igény, de ha nem lenne, akkor nyilván nem érné meg pénzt költeni az elkészítésére. A kommunikáció fejlődése amúgy jó dolog, csak okosan kell használni. A világ túlzottan teljesítménycentrikus lett, az embereket túl sok kudarcélmény éri, és ilyen dolgokkal vezetik le a napi fezsültséget. És erről nem az egyén tehet, hanem a társadalom, bár az egyénnek lehetősége van küzdeni. De csak keveseknek van energiájuk hozzá.
2015. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Végig néztem, teljesen igaz!
2015. jan. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már régebben végignéztem, Antifaces rajongó vagyok :D

Teljesen igaz, de szerintem mindenki magában dönti el mennyire ért egyet valamilyen témában, kérdező :D

Ha te is láttad, bizonyára kialakult egyfajta véleményed a videó mondanivalójával kapcsolatban...

2015. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

Valójában nagyon jó LENNE.. Ha nem tették volna bele ezeket a hatásvadász jeleneteket és a csavónak nem lenne ilyen full retardált hangja. Amiről szól a videó azt tök jó és elgondolkodtató..

De kicsit mintha Dancsót akarták volna másolni valamilyen szinten.

2015. jan. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!