Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Veletek ez elő szokott fordulni?

Veletek ez elő szokott fordulni?

Figyelt kérdés
Kicsit furcsán hangzik, és nehéz rendesen leírni. Kérlek ne röhögjetek ki.:D Szóval, veletek volt már olyan, hogy valaki mondott valamit, ami nektek volt szánva, de csak futólagosan, halkabban mondta. Ettől teljesen elbizonytalanodtam, hogy egyáltalán tényleg kimondta-e, vagy csak hozzágondoltam....de az is lehet, hogy csak félrehallottam. Szóval veletek volt már hasonló? :D

2015. jan. 28. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt. Többször is. Nagyon rossz érzés, főleg, ha megkérdezek másokat és ők nem is hallották, akkor nagyon elbizonytaladok benne...
2015. jan. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen, nem is egyszer. Az egyik esetnél vissza is kérdeztem, hogy mit mondott és teljesen mást mondott mit amit hallottam. Lehet, hogy hazudott, mert kihasználta, hogy nem hallottam. Mindenesetre tényleg zavaró tud lenni...
2015. jan. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!