Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek elő szokott fordulni,...

Veletek elő szokott fordulni, hogy egy szituációban "megkukultok"?

Figyelt kérdés

Szóval valaki mond valamit, akár szemrehányást tesz vagy letol, esetleg sérteget és ti hirtelen nem tudtok válaszolni semmi elméset, még az igazatokat sem tudjátok megvédeni? De utána persze ezen jár az eszetek és beugrik csomó minden hogy mit kellett volna tenni/mondani.

Ezen hogy lehet változtatni? Lehet ezen javítani? Mert amúgy nem vagyok félős meg szerencsétlen, csak nem tudok hirtelen reagálni ilyen szituációkban.


2014. febr. 13. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Sajnos én is így vagyok.Lehet gyakorolni,minél többszõr "olyan"szituba kell kerûlni.

Na persze nem! :) Azèrt van ez igy szerintem,mert neked,nekem sem kell olyan sokszor ilyen szituval szembenèzni.

Gyakorlat tennè a mestert!De inkàbb ne tegye! :)

2014. febr. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Persze néha elõ szokott fordulni, ez természetes. Szerintem minél többet beszélgetsz (élõben és nem chaten) a barátaiddal, ismerõseiddel, annál jobban, és könnyebben fogsz reagálni a váratlan helyetekre, szituáciôkra.
2014. febr. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!