Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire általános a munkahely...

Mennyire általános a munkahelyeteken, hogy a főnökötök valamilyen alkalomból puszit adjon? Nálatok elő szokott fordulni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 25. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha.
2014. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt rá precdens, de nő volt az illető, és egy nagy tendert csináltam 120%-osan meg egyes egyedül-szép nyereséggel. Utána majdnem a nyakamba ugrott:DD Akkor kaptam puszit.(nő vagyok).
2014. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2+Én nem vagyok egy pusziszkodós fajta.
2014. okt. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket.:) Elsősorban férfi-nő felállásra gondoltam, de végülis a hangsúly a főnökön van.
2014. okt. 25. 21:10
 5/7 anonim ***** válasza:
4 Olyan nem volt és nem lesz:)
2014. okt. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok, a főnököm nő. Szülinap, névnap esetén ad puszit, nemrég pedig megölelt. Más esetben nincs puszi nála.
2014. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Felköszöntöttük a 60. szülinapján. Adtam puszit.

Máskor is előfordul, közvetlen ember, a munkahelyemen alig vannak férfiak,főleg nőkkel dolgozok. Teljesen általános, hogy adjon egy puszit, ha valaki bejelenti, hogy gyereke lesz, vagy esküvője, ..., ... Ilyen "mi újság Veled, mik a terveid a következő pár évben" típusú beszélgetések is szoktak lenni.

2014. okt. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!