Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az a pletyka járja rólam a...

Az a pletyka járja rólam a környéket, hogy""Meg erőszakoltak"" "Fiu vagyok" de ez nem igaz, hogy tudnam a barátnőmnek meg mondnai, hogy nem igaz?

Figyelt kérdés
2015. febr. 5. 19:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Lehetőleg szóban, mert az írás nem erősséged.
2015. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a "fiú vagyokot" magyarázd el, kérlek.
2015. febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Arra tudnék tippelni, hogy fiúnak nevezik, nem férfinek, bármennyire is ostobaság ezen kattogni. A barátnődnek meg mondd meg, hogy ez egy baromság és a rosszakarók terjesztik, ahogy másról is kiszoktak valamit.
2015. febr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*kiszoktak találni valamit
2015. febr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
a másodiknak:::Köszi a válaszodat....magyarázatom:kicsi voltam 8éves barátkoztam egy meleg gyerekel és azóta azt beszélik,hogy meg erőszakolt..
2015. febr. 5. 20:59
 6/15 anonim ***** válasza:
És emiatt máshogy állnak hozzád az emberek?
2015. febr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Utólsónak,...Igen máshogy,nem tudok ez miat se barátkozni,se ismerkedni,se ki járni nagyon az utcára,mert mindig ezt modnják nekem pedig már 15éves leszek...
2015. febr. 5. 21:03
 8/15 anonim ***** válasza:
Pontosabban? Bántanak? Ha igen, mivel? Vagy "csak" távolságot tartanak? Gúnyolódnak? Szánakoznak?
2015. febr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hátt amikor oda megyek egy társaság hoz,akkor midnjart azt kérdezik,hogy igaze,meg gunyolnak vele meg másról nem tudnak velem ebszélgetni csak aról...Íjak privátban?
2015. febr. 5. 21:07
 10/15 anonim ***** válasza:
Igazából ez nem off, de ha úgy kényelmesen, nyugodtan írhatsz.
2015. febr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!