Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Engem mindenki utál. Tisztelet...

Engem mindenki utál. Tiszteletlenek, pofátlanok velem szemben, közvetve vagy közvetlenül a halálomat kívánják. Miért?

Figyelt kérdés

Nő létemre háromszor bántalmaztak az elmúlt három évben. A tettesek sohasem érezték a legkevesebb sajnálatot sem. Ok nélkül támadtak rám.

Amikor nagyobb üzlet folyamán fizetni akarok valamiért, még akkor is szemtelenkednek, megvetésüknek adnak hangot. Úgy gondolják, adjam a pénzt, ne kérjek teljesítésigazolásokat, mert akkor kukacoskodó vagyok, és az idejüket rabolom. Fizessek és tűnjek el, valójában ők tesznek szívességet, hogy addig is elviselnek. Nem engedi még ügyvéd sem, hogy a saját szerződésembe belefogalmazzak valamit. Úgy sóhajtozik, mintha fárasztó lenne, hogy mondok valamit. Persze én fizetem...

A családban igyekeznek kizárni az örökségekből. Ezért mindenre képesek.


Gyűlölet vesz körül, még azt sem becsülik az emberek, ha hasznuk van belőlem. Mi lehet az oka? Kor? Külső?


2015. febr. 12. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Válts munkahelyet és ügyvédet. Családot sajnos nem tudsz. Velük próbálj meg kompromisszumra jutni valahogy.
2015. febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Külső vagy személyiség, lehet van benned valami nagyon irritáló. Persze csak tipp, fogalmam sincs mi lehet a gond, de a semmitől nem viselkednének így. Esetleg még az lehet, hogy valaki vagy valakik nagyon uszítanak ellened a hátad mögött és terjed a hír az ismeretségi körödben, kapcsolataidban.
2015. febr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nulla a kontroll szinted.

vagyis nem tudsz kiállni magadért,más felett sem tudsz hatalmat gyakorolni,félsz a konfrontálódástól.

az ilyen alacsony önvédelmi,irányítást kontrollt átadó szint már önveszélyes szerintem.

2015. febr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 pelgrim ***** válasza:

Ne hidd, hogy mindenki utál téged, de ha ezt gondolod akkor bizony lesznek akik utálnak. Munkahelyet és ügyvédet válthatsz, és az segíthet is rövid ideig, de nem elegendő ahhoz, hogy maradandóan váltózzon a helyzeted.


Szeresd magadat, légy kedves önmagad iránt, becsüld meg, tiszteld saját magadat, gondoskodj arról hogy a 'szeretet illata' vegyen körül. Röviden légy hű önmagadhoz, akkor mások is tisztelni, szeretni fognak. Ne törődj másokkal, kivéve, ha rászorulnak és csak te vagy az aki segítséget nyújthat.

2015. febr. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, nagyon értékesek számomra. "a szeretet illata" - nagyon szép megfogalmazás.


mit tehetek, ha szó szerint igaz:

"nulla a kontroll szinted.vagyis nem tudsz kiállni magadért,más felett sem tudsz hatalmat gyakorolni,félsz a konfrontálódástól.az ilyen alacsony önvédelmi,irányítást kontrollt átadó szint már önveszélyes szerintem."

2015. febr. 15. 05:15
 6/7 anonim ***** válasza:

kezdésnek olvasd el a verbális önvédelem című könyvet.

fent van online.

az abban leírtakat gyakorold és alkalmazd.

a másik dolog,kezdj el edzeni,hogy megtanuld uralni a tested és lelked,megtanuld tisztelni az elért eredményeidet,büszke tudj lenni önmagadra.

2015. febr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pelgrim ***** válasza:

«mit tehetek, ha szó szerint igaz: „ … ”»


Munkahelyet, ha megteheted és ügyvédet mindenképpen váltóztass, de előbb győződj meg arról, hogy bárkivel is lesz dolgod, azok is csak éppen olyan emberek mint te – veled egyenrangúak. Ebben segíthet az, ha vallásos vagy, akkor tudnod kell, hogy Isten akarata ellenére nem is léteznének ezek az emberek, mint ahogy te sem.

Vedd tudomásul, hogy te Isten egyszülött Fia/Leánya vagy, semmivel se kevesebb. Ennek az igazságnak tudatában közelítsd az embereket, ha dolgod van velük. Ez segíthet nagyobb lelkierőre szert tenni, ez helyes önértékelés.

2015. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!