Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Strada Provinciale (Olaszors...

A Strada Provinciale (Olaszország ÉNY-i részén, közvetlenül a tenger mellett, Cinque Terre környékén) mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Ha valaki már járt arra autóval, akkor talán tudja, hogy mennyire forgalmas, mennyire széles az út stb. Hasznos válaszokat várok, fontos lenne!

2015. febr. 10. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

>> mennyire széles az út


Közlekedésbiztonság szempontjából kérded, vagy az albán banditák miatt ?

2015. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
természetesen nem a banditák miatt, azok mindenhol lehetnek ;)
2015. febr. 10. 19:14
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés adja magát:

Miért nem nézed meg a Google Maps-on?

Olaszország szépen le van fényképezve utca szinten is...

2015. febr. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Képzeld megnéztem. De ettől még nem kaptam választ olyan kérdésekre, hogy mekkora a forgalom, lehet-e parkolni az út szélén, stb. Ha hasznos választ nem tudsz adni, inkább ne kommentelj.
2015. febr. 15. 21:16
 5/10 anonim ***** válasza:
...akkor nem nézted meg alaposan.
2015. febr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudod tudnék normálisan válaszolni, ha legalább vennéd a fáradságot és vetnél egy pillantást a környékre...majd átfogalmaznád a kérdést normálisra. Az utóbbi kérdésekre is megtalálod azon a választ.. Csááá
2015. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudod, én már a kérdés feltevése előtt utánanéztem a GoogleMaps-on, de mivel nem találtam egyérrtelműnek, ezért gondoltam, megkérdezek másokat is, akik esetleg jártak már arra. Naivan azt hittem, hogy hasznosabb válaszokat fogok kapni, de sajnos nem ez történt. Nekem eddig az a benyomásom erről az útról, hogy elhagyatott (vagy legalábbis kevesen járnak arra), parkolási lehetőségek nélkül, mármint a magántelek-feljárókat és falvakat nem számítva. Egy megerősítést vagy rácáfolást vártam, de mint említettem, nem hogy nem kaptam, hanem még el is küldtek a p*csába jóformán, hogy ilyen kérdést tettem fel. Úgyhogy köszönöm, kedves válaszoló, hogy vetted a fáradságot, és írtál egy tökéletesen haszontalan választ. Csáóó.
2015. febr. 16. 20:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Na persze... tüzetesen átnézted Riomaggiore és La Spezia között között:

Riomaggiore, rögtön a város felett Knagy parkoló:

[link]


tőle 400 méterre:

[link]


újabb 250 méter múlva megint le lehetrakni a kocsit ha van hely: [link]


újabb 400m múlva még egy parkoló:

[link]


Vagy a másik irányba Riomaggiore és Manarola között 400 méterre a Riomaggiorei nagy parkoló után egy másik parkoló:

[link]


Tovább mész Groppóig még egy kisebb útmenti parkoló cirka 1 kilométerre:

[link]


Onnan 50 méterre még egy

[link]


Folytassam még? vagy magad is utána tudsz nézni?

Az út mentén megállni tilos, ezt táblák is jelzik mert az út nem széles. Mennyire széles az út? 2 autó kényelmeen elfér egymás mellett? Mennyire biztonságos? Ott mertem hagyni a Toyotámat. Van ott valami értelmes látnivaló ami miatt az út mentén kellene megállnod? Ha nem valami felső túraútvonalra mész, akkor marhára nincs...

2015. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Na látod, nem volt ez olyan megerőltető.

Ha eltekintek a gúnyos felhangtól, akkor rá lehet jönni, hogy valójában megadtál pár hasznos infót. Például: jártál már arra, és nem csak a GoogleMaps-os tapasztalataidról mesélsz, és ott merted hagyni az autódat, szóval nem hinném, hogy rossz véleményed lenne a környékről.

Gondolom nem értetted, miért vagyok ennyire rákattanva a parkolókra. Hát speciel azért, mert eddig akárhány útikönyvet néztem, mindegyik azt mondta, hogy hagyjuk ott az autónkat La Speziában, és menjünk inkább vonattal, mert borzasztó nehéz parkolóhelyet találni. Na látod, ezért kérdeztem. De még egyszer köszönöm az értelmes választ. Le a kalappal.

2015. febr. 17. 12:44
 10/10 akarkizoltan56 ***** válasza:

Magyarország nal nincs szebb

Már bocsi

2018. febr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!