Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A barátnőm mondta hogy olyat...

Famus93 kérdése:

A barátnőm mondta hogy olyat nem szabad feltenni kérdést nála hogy: Enyém vagy (pl) "hétvégén" minden értelemben?

Figyelt kérdés
És ezt nem értem hogy ilyet miért nem szabad vagy miért nem kell feltenni neki, mert életemben nem halottam még olyat tőle hogy nem illik vagy nem szabad, de tőle és senkitől nem halottam hogy miért...
2015. febr. 12. 19:24
 1/3 A kérdező kommentje:

Vagyis: Enyém vagy minden értelemben?

erre szeretném a választ megtudni és nem értem hogy ez sértő a lányra nézve vagy mi is mert ha a barátnőm akkor válaszolnia kéne rá, hogy igen vagy nem, de az hogy nem köteles és úgy válaszol hogy ilyet nem illik vagy nem szabad feltenni olyat én még nem halottam... Csak kíváncsi voltam a válaszára arra hogy mit reagál de hát bakker az ember kíváncsiságából kifolyólag mindent megteszik vagy kérdez, és ez most számomra elég érdekes kérdésnek bizonyult.

2015. febr. 12. 19:29
 2/3 Fehér Beka válasza:
hat ha szuz akkor azert mert felreerti hameg nem szuz akkor bolond
2015. febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy arra mondta, hogy ne tárgyiasítsd, ne úgy fejezd ki magad, mintha birtokolnád őt. Amúgy meg beszéljétek meg...
2015. febr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!