Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, nyaralni mindig a...

Kamaszok, nyaralni mindig a családotokkal mentek, vagy a haverjaitokkal, barátaitokkal is szoktatok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A családommal és a barátaimmal is elmentem néhány napra nyaralni.


21/L

2013. júl. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
2 hét a családdal, meg 1 hét a barátnőimmel a Balatonon, ez a "menetrend" 3 éve :)
2013. júl. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Míg 18 év alatti voltam akkor mi egymásnál nyaraltunk. Bp-re jártam iskolába és szüleim Balaton mellett laknak. Èn Pesten nyaraltam az osztálytársak meg balatonon. Ekkor mindig otthon voltak a szülök is este elmehettünk bulizni korunkhoz képest...

Aztán mikor már kinöttem a tini kroból mentünk elöször 1-1 hétvégére haverokkal nyaralni, majd 1 hét horvátország...

Èn minden évben végig dolgoztam a nyarat egy büfében így volt pénzem is tiniként is.

2013. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Családdal 1 hét külföldön, 1 hét a Balatonnál. Barátokkal többször is le szoktunk menni pár napra vagy 1 hétre a Balatonhoz a nyár folyamán, szóval a családdal és barátokkal is nyaralok, ez kb. 3-4 éve így megy. 20/l
2013. júl. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Eddig mindig családdal mentem csak, de most barátokkal is megyek Tisza mellé egy hétre. Családdal meg Pest, Balaton.

15/L

2013. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak családdal megyek a Balatonhoz.


17/F

2013. júl. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Fúú, családdal a balatonhoz, az szép dolog :DD mi 1-1 napra szoktunk régen lemenni, de mindig is utáltam teljes szívemből :DDDD

bár szüleimmel nem valami izgi nyaralni, szóval mikor családdal megyünk külföldre, akkor is visszük két barátnőmet :D

2013. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
sajnos sehova nem tudunk elmenni anyagi okok miatt
2013. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Családdal 2 hét külföld.

Szeretek utazgatni, szóval ez nekem nem kín, tényleg élvezem. Barátokkal max 1-2 uncsibb üdülőhelyre tudnék menni (mármint külföldre), tanári szervezéssel, úgyhogy nekem jobb ez így.


16l

2013. júl. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Idén a családdal megyek (kül- és belföldre), jövőre nem tudom...biztos szeretnék majd elmenni a barátaimmal is vhova, csak nem biztos, hogy elengednek :/

15L

2013. júl. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!