Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » MISKOLC mesélnétek róla?

MISKOLC mesélnétek róla?

Figyelt kérdés
olvasgatok róla a neten és csak rossz,rossz,rossz van róla írva youtubon is...... mivan az avason? fészekrakosdival? van ott munka? milyen hely? igaz az, hogy minden társasháznak van tartozása? valahol több millio is?

2015. febr. 21. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Cigófészek.
2015. febr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%

Avas egy gettó.

Ha nem mész oda utálom a cigányokat táblával, Miskolc élhető hely, csak kevés a jó meló (mondjuk ez utóbbi nem csak azt az egy várost jellemzi).

2015. febr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
Csicskolc :D imádom amúgy, a cigányokkal nincsen gond, ha tényleg nem úgy jössz, hogy megvered az összeset, nekem pl. vannak cigány "haverjaim" :D az Avas az tényleg gettó, de amúgy jó hely, én szeretem, de akkor is Hejőcsaba a legjobb :D várunk a telepen :D munkahiány az nem csak itt van...
2015. febr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
76%

Miskolc-Kispolc :D

Én szeretek itt lakni. Az avast nem nevezném gettónak. A 2.ütem kissé bajos az igaz, de az sem vészes.. ott lakott a párom,nem egyszer sétáltam le hozzá éjszaka vagy hajnalban és nem támadtak meg. A fészekrakókat már kipakolták és a nyomortelepeket is folyamatosan számolják föl. Én a harmadik ütemben lakok, nagyon szép hely minden közel van.

A belváros is gyönyörű. A vasgyár rossz egyedül az tényleg cigányfészek,de ritkán másznak onnan elő hála istennek. :D

2015. febr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Az átlag magyar nagyvárosokhoz képest szerintem egy kicsivel rosszabb, szegényebb, kevesebb a munka, több a roma. De azért nem olyan rossz hely, nagyon is élhető város, vannak szép részei; Tapolca, Lillafüred. Jól be lehet vásárolni is. Az Avason tényleg sok a roma, állítólag kiköltöztetik őket, de szerintem még mindig ugyanannyian vannak a városban. Meg van több része a városnak, amiket ajánlatos elkerülni. Az elit városrészek pl.: Bábonyibérc domb, Martinkertváros, Tampere, Hejőcsaba, Görömböly is jó hely (itt lakom). A környező falvak is nagyjából rendben vannak: Szirma, Szirmabesenyő Onga, Felsőzsolca.
2015. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is élhető, nincs vele különösebb probléma, csak a szokásos. Munka nem igazán van, sok a szegény ember, de ez máshol is így van Magyarországon. A médiában és a köztudatban kicsit sötétebbnek van ábrázolva, mint ami ténylegesen.
2015. febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

5-re:

"A környező falvak":

Szirma: Miskolc része 1950 óta

Felsőzsolca: önálló város

2015. febr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

Az írjon, és mondjon véleményt, aki nap-mint nap arra jár, és ott él!!!!!!!!!!!!4

Getto, az utcán a lépcsőházban, a szomszédban.

Az avasi rendőrörs épületében, köztudottan kocsma üzemel, a rendőri jelenlét 0 !!!

Hitler forog a sírjában, mert a warsói getto-t mintának szánta az Avas-hoz!

2015. febr. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen jó hely, ezt úgy mondom, hogy 4 éve költözünk ide a 2. és 3. ütem határába.


A közbiztonság érezhetően jobb most, mint 4 éve. A híradások nagyon túloznak, mindenből szenzációt akarnak csinálni, és mindig csak a rossz híreket közlik, annak van pl. az RTL Klubbon hírértéke...


Ha későn megyek le az utcára, akkor valóban lehet látni lézengőket, akik nyilván nem mennek dolgozni, ez napszaktól, időjárástól is függ.


Munka: nem az Avason fogsz munkát találni, de miért kéne, a belváros max. 10 perc busszal, gyalog meg 30 perc.

2015. febr. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!