Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolcon a Semmelweis- be...

Miskolcon a Semmelweis- be kinek van fogadott orvosa? Kihez jártok, mesélnétek milyenek?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg olyan akinek nincs, milyen tapasztalatai vannak?

2012. aug. 7. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek Dudás Ernő a fogadott orvosa, nagyon meg van vele elégedve. Nekem Szemán György volt, én is és párom is nagyon szerette, kedves, figyelmes orvos, mindig tanácsokat adott és szólt ha valamit nem jól csinálok (ugyanis toxémiás lettem a terhesség végére).
2012. aug. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! És mennyit kell náluk fizetni, magánrendelés, szülés...?
2012. aug. 7. 13:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem Lőkös Béla a dokim, én nagyon szeretem, bár sok negatív véleményt hallottam már róla, ennek ellenére én évek óta hozzá járok és soha nem volt még rossz tapasztalatom.A lányomat is nála szültem két éve és maximálisan meg voltam elégedve, nem csak a szülés alatt, de utána is nagyon figyelmes volt. 12 órát vajúdtam és szinte óránként jött be hozzám, nem csak a szülésre, ahogy sok helyen olvasom.

A magánrendelése 9000, de a szülésnél nem volt fix tarifa. Amennyit gondoltam. Én akkor 50-et gondoltam, most is hasonlót gondolok.

2012. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2012. aug. 8. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!