Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Voltál már egyedül koncerten?...

Voltál már egyedül koncerten? Hogy érzeted magad? Lányként mennyire veszélyes szerinted?

Figyelt kérdés
A zenei ízlésem nagyon különbözik a barátaimétól, tudom, hogy nem fognak kiadni pénzt egy olyan koncertre, amire én mennék. Nekem a sima partyk nem jelentenek kikapcsolódást, de egy koncerten nagyon el tudom engedni magam. Viszont szünetekben nem tudom hogy érezném magam, pláne ha nem iszom, mert ezért egyedül...

2015. febr. 21. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Én voltam már, de láttam lányokat is egyedül álldogálni.
2015. febr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy milyen koncert lenne az, amire ennyire el szeretnél menni? Vagy csak úgy általánosságban kérdezted és nem egy konkrét koncertről van szó?
2015. febr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja voltam egyedül koncerten. A zene ugyanolyan jó, a sör ugyanolyan finom, szóval tökéletes volt. Én a világon semmi veszélyét nem láttam, de ez nyilván attól függ, hogy konkrétan hova mész.
2015. febr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Voltam, lányként, nem volt semmi probléma. Persze nem árt odafigyelni pl. kik vannak körülötted, zsebesekre ugyanúgy kell figyelni, mert azokat a tömeg vonzza, és ha későn ér véget, figyelj oda hazajutáskor, esetleg hívj taxit, ha kell.

A Scorpions koncertjén tavaly majdnem egyedül maradtam, a szüleim is jöttek, aztán ők közben elmentek valahova, eredetileg haza is akartak menni, de aztán meggondolták magukat és visszajöttek. Igazából semmi para nem volt, egész normális emberek gyűltek össze, a koncert után már a földalatti nem járt, úgyhogy sétálni kellett egy darabon, de valahogy mégse féltem, és ez független attól, hogy a szüleim is maradtak végig, mert ők egyáltalán nem szoktak későn eljárni otthonról, meg is lepődtem, hogy végül ott maradtak, abszolút más zenéket szoktak hallgatni.

2015. febr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elég társaságfüggő voltam fiatalon, de koncertre kifejezetten egyedül szerettem járni.:)
2015. febr. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2: Inkább általánosságban kérdezem, de több koncertet is kinéztem az A38as hajón, amire biztos vagyok, hogy a barátaim nem jönnének el ingyen sem. Egy nagy stadionos koncertre vagy fesztiválra simán elmennék egyedül is, de egy kis alternatív, kb 100 fős koncerten nem tudom milyen lehet így.
2015. febr. 22. 13:17
 7/10 anonim ***** válasza:
5. vagyok, én jártam még kisebb koncerten is egyedül, mint az A38. Szerintem semmi ciki nincs abban, hogy valaki a zenéért megy el egy koncertre, és nem az asztaltársaság miatt. Ha a zenész szemével nézed, sokkal többet ér...
2015. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kisebb koncertek, több fellépők, egész estés bulik, fesztiválok: Egyedül mész, új ismerősöket szerzel, később talán barátokká válnak. tök jó lesz! :)


Óriás szuperkoncertek, pl. Aréna: kicsit magányos dolog egyedül csápolni, de ezek jobb esetben igényes showk és bele tudod élni magad úgy is, ha nincs hozzá baráti kör.

2015. febr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hajajj ismerős, én se tudtam még senkit elrángatni egy Paddy koncertre sem. :(
2015. márc. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen zenéket szeretsz? :)
2015. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!