Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagyon gáz rock koncertre...

Nagyon gáz rock koncertre egyedül menni? Hogy ismerkedjek koncerten?

Figyelt kérdés

Ez egy kisebb koncert lesz, ráadásul bent. Mivel új vagyok a városban, nem nagyon ismerek itt senkit, viszont élek-halok a rockzeneért és nem szeretném kihagyni. Csak ugye hát mikor a zenekar szünetet tart, addig mit csináljon az ember, ha egyedül van?

Hogy ismerkedjen ott emberekkel? Milyen szöveggel kéne koncerten ismerkedni? Örülnék pár tanácsnak és bocsi a kissé hülyének tűnő kérdésért :)



2013. okt. 14. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem egyáltalán nincs mitől tartanod. Én sem vagyok könnyen ismerkedő, de ilyen helyeken mindig az a vége, h idegenekkel dumálok :D Egy kis alkohol megteszi a hatását :)

Kinézni biztos, h nem fog senki, mert fel sem tűnik/le se sz*arják, h ki kivel van.

2013. okt. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!