Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek meg megis mi a fene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek meg megis mi a fene ertelme?

Figyelt kérdés

Evek ota baratok voltunk facebookon.

egyik nap talalkoztam a csajjal, es egymast bamultuk mig elmentunk egymas mellett.

ra par hetre probaltam melle kerulni, nem szoltam hozza, semmi, csak kozelebb ultem hozza, nem eleg, hogy ram se nezett, de fogta magat felallt es arrebb ment.

Ma pedig azt vettem eszre, hogy nem vagyok meg neki baratnak.

Soha nem bantottam meg, 1x probalkoztam nala, elutasito volt, viszont nem adtam jelet annak, hogy nem csak baratkozni akarok.


2015. febr. 9. 23:37
 1/1 anonim válasza:
Semmi értelme... :/
2015. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!