Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ciki lenne légzésvédelmi...

Ciki lenne légzésvédelmi maszkban járni a belvárosban?

Figyelt kérdés

kipróbáltam és

pozitívumok:

-jobb közérzet

-kevésbé éreztem magam fáradtnak, álmosnak

-egyáltalán nem fájt a fejem

-jobban éreztem az illatokat

-nem volt légszomjam, kevésbé fáradtam ki

-a maszk szélén látszott, hogy milyen szénfekete port szedett össze már 10 perc alatt is!


Negatívumok:

-beszóltak, belém kötöttek

-megbámultak


Így lehet nem merném hordani. Vagy hordanám csak azért, hogy éreztessem az emberekkel milyen szennyezett levegőt szívnak már. (már szinte halálos)


2015. febr. 26. 17:33
 1/8 A kérdező kommentje:

Ilyenre gondolok:

[link]

2015. febr. 26. 17:35
 2/8 anonim ***** válasza:
Az egészségért tenni soha nem ciki.
2015. febr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De érted, megbámultak, meg beszóltak. Valami zöldséges pl úgy beszólt, hogy ha visszaszóltam, vagy odanéztem volna lehet verekedés lett volna belőle. ilyenek az emberek?
2015. febr. 26. 17:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Nézd, nálunk épp esik az eső. Én utálok esernyőt hordani, utálom cipelni, nyitogatni, nehèz, rángatni kell.

Ezért sima egyszerü klasszikus pvc esőkabátot hordok, ami azért már annyira nem elterjedt. Megbámulnak engem is, pont azért mert "ciki" mert a sok divatmajom nem hord ilyet. Én meg csak röhögök rajtuk magamban, hogy milyen marhák, inkább eláznak, de legalább 'trendiek' mert a trend azt diktálja h ázz el mert az a menő :D

Szerintem ne az érdekeljen más mit gondol, hanem az, hogy neked kényelmes-e? Ha igen akkor szard le más mit gondol, és megnéz-e miatta. Én is hordom tovább az esőkabátom, ha másnak nem is tetszik :P

2015. febr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egy esőkabát még nem annyira ciki, max minden 50. 100. ember néz meg. de a maszkban szinte mindenki, vagy minden második.


Azért írtam ki a kérdést, mert én már eldöntöttem magamban, hogy amíg nem szerzek pl feketét, amiről a paraszt elsőre nem tudja mi az, nem fogom hordani.

2015. febr. 26. 17:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Itthon ez nem "divat" és furán néznek rád, fogadd el. Japánban pl. le se tojnák.
2015. febr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A megbámulás az alap dolog, hisz jóformán a világon ahol normális vagy normálisabb körülmények uralkodnak senki sem hordja. Persze, hogy megbámul, hogy mi a f#sz...

Viszont a beszólást nem is értem...

2015. febr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is mindig furán nézek azokra, akik ilyen orvosi maszkkal járnak, pedig az csak sima mezei, nem légvédelmi, és valószínűleg legyengült immunrendszer miatt, esetleg betegség miatt hordják, szóval megnézem és utána leesik, hogy az egészségükért teszik és utána már lesz*rom. Szerintem hordd, jobban jársz.
2015. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!