Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy ilyen x long pólót...

Ha egy ilyen x long pólót hordanék, akkor megvernének érte a jobboldaliak?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert a toleráns országotokban akinek ecsetfeje van, vagy jól néz ki az már egyből homokos. Ömm... szóval csak érdeklődnék. Azt viszont már tudom, hogy kibeszélnének miatta a hátam mögött, de ez nem baj. Ez a mentalitásotok része, szóval ezzel még megbékélek.


Kérdésem nem provokáció, nem tartozom sem a jobb, se a bal oldalhoz.


Kép:

[link]


2015. márc. 7. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én nem is tudom értelmezni. Szélsőjobb vagyok, de eszembe nem jutna egy ilyen pólós gyereket megverni. Sőt, még csak nem is szólnék be.


A homofóbia (mert arra utaltál) pedig független a politikai hovatartozástól.

2015. márc. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk a magyar politikát, egyik sem az, aminek hazudja magát. Kezdhetjük azzal, hogy sem jobb, sem baloldali párt nincs és jó ideje nem is volt, maximum azt kamuzta magáról.


A kérdésre válaszolva, nem vagyok szélsőjobbos, de nem hiszem, hogy egy ilyen póló miatt bárki agyonakarna verni. Aki igen, az egy agresszív vadbarom.

2015. márc. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, én pl teljesen leszarom hogy mit hordasz vagy milyen fejed van. A retardáltak foglalkoznak mások kinézetével országtól függetlenül, szóval nincs olyan fogalom hogy országunk meg mentalitásunk.
2015. márc. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
a kerdesed nem provokacio, de eleg ertelmetlen. ez a polo senkit sehol nem fog zavarni, mert ugyanolyan tomegcucc mint amilyen gondolom te is vagy, ha mar az ecsethajakat emlegeted. akkor valtasz ki ebben veres ingert barkibol, ha melle jatszod az eszed es lobalod a homartasit, stb.
2015. márc. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tömegtermék. Próbálok egyedi lenni, ami lehet néhány embernek nem tetszene és tudom hogy nem épp a legmegfelelőbb stílusban írtam ki ezt a kérdést, de ennek oka van. Ilyen lettem valakik miatt, de ezt hagyjuk :)
2015. márc. 8. 00:12
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként nem játszom az eszem (sosem játszottam) nem vagyok egoista sem. Mint élőbb leírtam csak próbálok egyedi lenni és ez sokaknak nem tetszik, viszont mire megismernek kellemesen csalódnak bennem. És úgy éreztem azért inkább felteszem ezt a kérdést, hogy a konzervatív beállítottságú emberek mit gondolnak erről a pólóról.
2015. márc. 8. 00:21
 7/9 anonim ***** válasza:
amugy a divatkoveto embereknek sem kell hogy feltetlen tetszen ez a polo, en is szeretem a divatot, de es nem is vagyok konzervativ, de ez a polo szerintem eleg....fura. nem szolnek semmit, ha latnam valakin, de tetszeni nem tetszene
2015. márc. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is jobbos vagyok, ha meglátnék valakit ilyen polóban azt gondolnám, hogy hülyén néz ki, de nem szólnék be, verekedni pedig általános iskola óta tehát több, mint tíz éve nem verekedtem, ilyen hülyeségért nem is fogok. Ami viszont sokaknál kiverné a biztosítékot és volt is belőle nem olyan régen botrány, nemzeti jelképek és főleg a Szent Korona tiszteletlen ábrázolása bárhol. Én nem vagyok Charlie a Korona pedig szakrális magyar szimbólum. Azt bemocskolni bűntett, és primitívség, meg persze ezért sem vernélek meg, de aljaembernek gondolnálak, ha olyan terméket hordasz, ami így ábrázolja a Koronát, és lehet, hogy ezt szóvá is tenném.


Ez nem elfogadható, megvetés jár érte, de verés nem:

Ó és mivel gondolom libsi vagy ezért libsi médiát linkelek.

[link]

2015. márc. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Van egy pár dolog a mai liberalizmussal kapcsolatban, amivel nem értek egyet pl bevándorlás kérdés. Azokat a pólókat amiket linkeltél meg nem venném fel.


De akkor itt szeretném ezt lezárni és köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam!

2015. márc. 8. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!