Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldaliak miért utálják...

A jobboldaliak miért utálják a modern művészetet?

Figyelt kérdés

Általában csak Sandro Botticelli, Leonardo da Vinci, Raffaello Sanzio meg a hasonlókat szeretik festészet terén.

De, egyéb, szobrászat terén is csak Michelangelo Buonarroti létezik számukra.


Meg, talán nem is értik a modern művészeteket.


Általában mindig "elkorcsosult művészeteknek" nevezik a legtöbb modern művészetet.



2015. jan. 24. 21:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
He?
2015. jan. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
mert konzervatívak
2015. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem csak a jobboldaliak utálják, hanem mindenki, aki szereti a szépet, és azt tartja művészi munkának, ami érthető, nem kell "megmagyarázni", hogy mit ábrázol.
2015. jan. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%
Én még ilyennel nem talákoztam, igaz minden fanatikus Fideszes ismerősömmel rég megszakítottam a kapcsolatot.
2015. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Én mondjuk még nem láttam se jobb, se bal oldali embert művészetről társalogni.
2015. jan. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdés megfogalmazása helytelen, az ember nem az alapján dönti el, hogy szerinte mi szép is mi nem, hogy milyen politikai identitású. Az már más kérdés, hogy az úgynevezett konzervatívok között több ember a ,,jobboldali,, (de ugye ez a megfogalmazás is helytelen, mert számos, főleg konzervatív politikai nézet átnyúlik mindkét politikai szárnyra), de ismétlem, nincs értelme a kettőt összemosni.

Szerény véleményem szerint én sem szeretem a modern művészetet, nekem már van Gogh és Picasso és határterület, Dali-t egyenesen utálom, de most nem ez a kérdés...

2015. jan. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok jobboldali, de én se szeretem a modern művészetet. Reggelente a wc-ben szebbet alkotok.
2015. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az mit takar?

Kripszkrapszokat?

2015. jan. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem a jobboldaliak meg a baloldaliak rühellik a modern művészetet, hanem úgy am block az emberek 99,99%-a. Gimiben majdnem harakirit követtem el például Dali terrorcselekménnyel felérő filmje hatására.
2015. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A művészet személyi megítélése teljesen független politikai nézettől. Egyébként a "két fekete vonal egy vánsznon" művészetet egy igazi műkedvelő sem értékeli sokra...
2015. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!