Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elegem van, mit csináljak?

Elegem van, mit csináljak?

Figyelt kérdés

14 éves rákos vagyok. A hajam elkezdett csomóba hullani, levágtuk.

Ezt nagyon rosszul élem meg, mert így mindenki látja, hogy beteg vagyok. Ha az utcán sètálok, vagy pl boltban vagyok mindenki engem néz, persze nem olyan feltünően de én észre veszem és nagyon zavar.Az iskolában is ez van (màr amikor tudok menni...) a tanárok órán vagy szünetben oda jönnek hozzám, hogy hogy vagyok minden rendben? Stb.... szintúgy mint

t a gyerekek.... furán méregetnek. Elegem van, utálom, hogy mindenki csak a betegségemet nézik, ezèrt kedvesek velem, utálom ha valaki sajnál..... tudom örülnöm kéne, hogy ennyi ember mellettem áll, de nem tudok!!! Belefáradtam már ebbe.... úgy érzem felfogom adni.



2015. márc. 12. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
A gyógyulásig viselj parókát, mást nem tehetsz. Vagy tegyél kendőt a fejedre. Mit mondanak az orvosok? Nem a kinézet, hanem a gyógyulás a fontos. Ha meggyógyulsz úgyis visszanő a hajad. Inkább pihenj amennyit csak tudsz.
2015. márc. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
csak akkor gyógyulhatsz meg a hiszed! ha nem hiszed hogy meggyógyulsz vagy nem akarsz nem fog menni
2015. márc. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kendő, sapka, paróka fejre és probléma megoldva.
2015. márc. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen fejkendő vagy paróka tényleg nem rossz ötlet.

Feladni nem érdemes, van rá esély hogy meggyógyulj, csak higgy benne (ez nem spirituális hablaty, tényleg működik). Ne érdekeljen hogy az emberek mit gondolnak. Nézz bátran, határozottam a szemükbe. Ha zavar nyugodtan mondd meg nekik, hogy attól hogy beteg vagy, ne bánjanak veled másképp, mint ahogy alapból tennék. Ha valamennyire értelmesek, megértik hogy ez neked rosszul esik, és abbahagyják.

Lány ismerősöm 15 évesen volt abban a helyzetben amiben most te. Hihetetlen önbizalma volt, nem érdekelte mások véleménye, kimondta amit gondolt, megkérte a többieket hogy ne sajnálják le. És ugyanolyan életet él még a mai napig is (18 éves most), mint egy egészséges ember. Sőt az orvosok javulást is láttak rajta..

Ő nem adta fel, neked sem kéne

2015. márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyógyulj meg, csak ez számít! Én is 14 éves vagyok, és hihetetlen hogy hasonló korúak ilyenekkel néznek szembe...Biztos nehéz lehet neked, elhiszem hogy zavar a többi ember reakciója, de ők csak együtt éreznek veled, hidd el! Szerintem te is ezt hinnéd a helyükben...persze megértem, hogy nehéz neked. Nehogy feladd nekem, drukkolok ismeretlenül is neked!!! Ha ezt túléled, erősebb leszel. Ne add fel!
2015. márc. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lány vagy?

Valakinek az a baj, ha senki nem kérdezi meg hogy van, valakinek meg az ha megkérdezik. Azért bele ne halj abba hogy kedvelnek téged.

Ne aggódj, én nem sajnállak egyáltalán. Sőt, ha gondolod utállak is.

2016. szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ugy tunik te nem ertettel meg engem. Nem azt akarom h utaljanak azt se, hogy szanalombol legyenek kedvesek az emberek, a regi eletemet akartam ahol valaki azert kedves mert tenyleg szivbol jol nem csak szanalombol. Egy halalos beteg nem elhet rendes eletet. Ez tapasztalat. Nem kezelnek emberkent csak betegkent.
2016. szept. 1. 15:29
 8/9 A kérdező kommentje:
De ha majd az én cipőmben leszel megérted 😉😉
2016. szept. 1. 16:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Szoszi van meggyogyultal csaj vagy amugy?
2018. márc. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!