Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek baj, hogy néha...

Szerintetek baj, hogy néha egyszerűen elegem van az emberekből?

Figyelt kérdés

Alapból is magamnak való vagyok, kell nekem naponta is legalább egy kis egyedül lét. De azért szeretek barátokkal is lenni, viszont ha sokáig nem lehetek egyedül, hogy visszavonuljak a magam kis világába, akkor elég frusztrált leszek. Most is ez a helyzet és szívem szerint törölném magam facebookról meg mindenhonnan, és legalább egy hétig nem mennék emberek közé. Kirándulgatnék a kutyáimmal, meg olvasgatnék, ilyenek. Én tényleg nagyon jól elvagyok magammal is. Nem akarok változtatni ezen, nem erről szól a kérdés, csak kérdezem hogy szerintetek ez mennyire normális? Hogy valaki ennyire befelé forduló legyen?

17/L


2014. okt. 11. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Keress rá a neten arra, hogy "introvertált" személyiség.

és csak, hogy a kérdésedre is válaszoljak, jelen esetben ez normális.

2014. okt. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 piriiiiii ***** válasza:
Nincs ezzel baj. :)
2014. okt. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!