Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elegem van az életemből olyan...

Elegem van az életemből olyan rossz, mindegy lenne ha meghalnék. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok. Egész nap ki se mozdulok itthonról. Nincs munkahelyem sem. Csendes, visszahúzódó vagyok, nem sok emberrel szoktam beszélgetni. Volt már kapcsolatom, de egyik se volt komoly pár hónapig tartottak. Tesóm és anyukám szerint ki vagyok öregedve, mert sok velem egykorúnak már komoly párkapcsolata van csak nekem nincs. L/23
2014. ápr. 16. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanígy vagyok. De addig nem fog változni semmi amíg nem teszünk érte. És ha teszünk és még úgy se, legalább megpróbáltuk. Ha meg se próbáljuk az még rosszabb.
2014. ápr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mégis mit tehetnék? Nem szeretek szórakozóhelyekre járni, nem városban lakom. Már így is elvan az egész életem rontva. Más velem egykorúak már megtalálták az igazit, nekem már nincs erre esélyem.
2014. ápr. 16. 14:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbálj kimászni belőle, találj valami elfoglaltságot, amit szeretsz, vagy régen szerettél. Írd össze, mi történt veled az életben eddig, ami JÓ volt, és idézd fel, egykor milyen céljaid voltak. Ezeket a célokat elevenítsd fel, vagy találj ki újakat. Hívj fel pár ismerőst, barátot, vagy valakiket, akikkel jóban voltál valaha. Sétálj egyet, utazz fel a fővárosba, és gondolkozz azon, hogy miért jó létezni. :) Sok erőt kívánok! Ne hagyd el magad.
2014. ápr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fura... nincs párom, falusi vagyok, én se nagyon járok bulizni; mégse érzem azt, hogy emiatt le lennék bármiről is maradva.

Ettől függetlenül folyamatosan kimozdulok itthonról, mindig megismerek új embereket. 23 évesen nem ártana nyitottabbá válni.

Nagyon sok, idősebb ismerősöm se találta meg az igazit (mert úgy tűnik ez a fő probléma), még se akar meghalni egyik se emiatt.

22f

2014. ápr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát figyeljetek, én egy városban lakom,de ez a pusztulat városa. Semmi nincs itt! Esélyem sincs megismerni valakit amíg itt vagyok... Abba vagyok már belebetegedve, hogy sehogy sem sikerül innen elhúznom a csíkot. A frontálisan haladok a zárt osztály felé, ha ez még sokáig így megy. Annyi helyen lehetnék, és megismerhetnék új embereket, de ehelyett itt aszalódok abban roh@dék helyen.

23/L

2014. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És gyönyörűen elragoztam ezt az utolsó mondatot is :)

Helyesen: ezen a roha@dék helyen.

2014. ápr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az hogy nincs párod, amiatt ne keseregj. Én 29 vagyok, a bnőim 28 és 30, falun lakunk a szüleinkkel! Nekem ugyan általában van barátom, nekik ritkán. Szóval egyáltalán nem vagy lemaradva!

Hát ha suliba nem jársz, akkor vm munka valóban jó volna, de tudom h az manapság nagyon nehéz...

Semmiképp se roskadj magadba, menj el sétálni, rendezgesd a kertet, foglald le magad valamivel.

Nekem az erdei séta nagyon jót szokott tenni, egész feltölt, plusz át tudom "szellőztetni" az agyam. Vagy hallgass zenét, tombolj rá, vagy ha ahhoz van kedved, akkor sírd ki magad rajta. Az olvasás is jó, mert az meg elrepít egy másik világba, plusz megismered más emberek, társadalmak, korok életét, szokásait, miközben szórakozol.

Feladni semmiképp se szabad, lesz még jobb, fiatal vagy még :). Addig is foglald el magad! :)

2014. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

25 évesen semmim sincs. Nem volt bnőm, van egy sz@r vállalkozásom ami csak viszi azt a pénzt, amit máshol keresek meg. Baráti köröm 0. Születésnapomon csak a család köszönt fel, de abból se mindenki. Minap fb-n néztem ált iskolás osztálytársakat. (korombeliek) a 26 emberből 2-t találtam rajtam kívül, akinek nincs gyereke, párkapcsolata, munkája. Többinek mindegyiknek tele van babafotóval az egész oldal.



Mégse vagyok depressziós és öngyilkos sem akarok lenni, sőt azt se érzem, hogy le lennék maradva bárkitől is.


Ez az én életem, nekem jó ez így ahogy van, kit érdekel az akinek nem tetszik? Nekem kell benne élni, és nem neki!


25F

2014. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem baj gyerekek, jó lesz nekem a zárt osztályon :) ingyen kaja, pihizhetek, kis infúzió... Jó kis nyaralás :)
2014. ápr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!