Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tudok lányokkal...

Miért nem tudok lányokkal barátkozni? (lány vagyok)

Figyelt kérdés

Kicsi korom óta nem jövök ki túl jól, pláne hosszútávon a nőkkel, és ez nem őket minősíti mindig, mert akárki akadt az utamba, sohasem vetett szét a szimpátia. Mindenki semleges először nekem, de aztán rövid úton mindig találok bennük valamit, aki taszító számomra emberileg. Vannak barátnőim, de ők meglehetősen fiús alkatok (én magam nem vagyok az), valahogy nem látom bennük azokat a női tulajdonságokat, amik bosszantanának.

21 éves vagyok.



2015. márc. 14. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Az antipátia önző eltérés a szimpátia önző azonosság . Ha zavar valami a másikban az benned is ott lehet , vagy hiányzik ezért "fáj" .
2015. márc. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na ez mondjuk nem hülyeség.
2015. márc. 15. 11:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy ilyen volt a család minta, vagy a nevelés?
2015. márc. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát valóban némileg "zárt" család vagyunk, azaz mondjuk édesanyám is inkább a hobbijainak él a családon kívül, nem szokott barátnőivel/ismerőseivel találkozgatni...Ez is közrejátszhat talán. De a fő problémám ezzel kapcsolatban az, hogy már-már pániktüneteket produkálok, ha tudom, hogy lányokból álló társaságba kell menni. Nem csak bosszant, vagy irritál, hanem egyenesen megijeszt.
2015. márc. 16. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!