Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Járok gyógytestnevelésre, de...

Járok gyógytestnevelésre, de ott nincs olyan lány/fiú akivel barátkozni tudnék. Mit csináljak? 15/L

Figyelt kérdés

Gerinc ferdülés miatt járok. Nem vagyok félénk, visszahúzódó. Inkább a nagyszájú, vicces lány, a barátaim is ilyenek. Viszont ahová járok mindenki csendes és hát...elég fura fazonok! Mindig egyedül vagyok és azaz érzésem hogy leszek. Amúgy emiatt utálok oda járni!!!!!!!!!!!

Lassan 3 éve, hogy ezzel szenvedek! Közeledjek hozzájuk, vagy mi?



2013. aug. 28. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Fölösleges, ha nem érzed jól magad velük. Amúgy meg mozogni jársz oda, nem beszélgetni, nem?
2013. aug. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De igazad van, nem barátokat megyek keresni. De akkor is jó lenne, ha lenne ott valaki akivel beszélgethettek. :/ Mindenkinek van egy kis társasága akivel van, én meg egyedül. Lehet furin fog hangzani, de nem szeretem amikor azt gondolják rólam, hogy csendes és félénk. Mert nem vagyok az! Ők pedig azt gondolják, IGAZÁBÓL EZ NEM VOLT LÉNYEGES. xd

Remélem értitek mire értem :3 .

2013. aug. 28. 18:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Még mindig én vagyok az. :)

Azt mondtad, hogy ott mindenki csendes, akkor biztos nem tűnik fel nekik még egy csendes lány... :)

De ha csak ennyi a problémád, hogy valaki gang-jébe szeretnél tartozni, akkor csapódj oda valamelyikükhöz és kezdj el beszélgetni. Ha nagyszájú, vicces lány vagy, akkor menni fog az ismerkedés, hiszen nem vagy akkor félénk. :)

2013. aug. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen az vagyok :D de ok nem olyanok mint az en barataim...nem tudok veluk egy hullam hosszon lenni :/
2013. aug. 28. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben jártam. Volt egy nagyon aranyos lány, de lehetetlen volt közeledni felé, ő is ugyanúgy nézett a többiekre, mint én.

Kicsit lenézte, sajnálta őket, amiért nem hogy rossz volt a szociális életük, egyszerűen nem is volt nekik.

Én ott hagytam az egészet, nekem nem volt/nincs akkora szükségem a gyógytestnevelésre, hogy hetente több órát kibírjak ezekkel az emberekkel. Itthon is eltudom végezni a gyakorlatokat.

Ha nem érzed jól magad velük, felesleges közeledni...


15/f

2013. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha pedig mindenképpen velük akarsz kapcsolatot teremteni, akkor próbálj keresni valami közös dolgot bármit, modjuk evésben nem lehet olyan hatalmas különbség.

vagy kérdezd meg hogy őket mi érdekli mivel vannak el és lehet meglepően tapasztalod hogy őket is ugyanúgy foglalkoztatják a csajok és a fiúk.

szóval ne zárj ki semmilyen lehetőséget bármi megeshet lehet kellemesen fogsz csalódni.

és mivel abban a közegben te vagy az "idegen" te próbálj első körben alkalmazkodni szerintem ha mindenképpen közeledni szeretnél.

lehet annyi is elég hogy eleinte kissé visszafogottabb vagy hogy sikerüljön a megismerkedés utána pedig nyugodtan szabadjára engedheted önmagad.

bár azt is jó lenne tudni hogy mekkora a létszám, mert ha többen vagytok nagyobb az esély ugyebár, és többféle klikkbe is bepillantást nyerhetsz ha szeretnél.

2013. aug. 29. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!