Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen típusú ember az ilyen...

Milyen típusú ember az ilyen és érdemes vele barátkozni?

Figyelt kérdés

Fősulin van egy srác (elsőéves), akinek nincsenek barátai, mert van egy sajátos személyisége és nagyon magába forduló, ami nem feltétlenül rossz, de nem szívesen barátkozik, közösködik vele senki. Viszont elég gazdag ez az illető, így tudott maga mellé "toborozni" két állandó (nem túl okos) havert, akivel mindig együtt látni és akik különböző feladatokat is teljesítenek neki, például megvédik őt a kötözködő emberektől, mindenben egyet kell érteniük vele és mindig az a program, amit ő kitalál nekik. Ez a két gyerek állítólag "zsoldot" is kap ezekért a dolgokért, például a srác pénzén rendszeresen ehetnek "amennyi beléd fér" alapon a mcdonaldsban. Látszik is a két gyereken, hogy étellel sok mindenre rá lehet őket venni. :D

Aztán hármukhoz néha alkalomszerűen csatlakozik egy negyedik srác is, de ő annyira nem szereti a másik kettő csicskást, őt csak ritkán látni velük. Aztán nemrég a főnök fiú felszedett egy ilyen gótikus stílusú csajt, aki mióta vele randizik, teljesen kifordult önmagából. Mindenkivel flegma, beszól stb., szóval átvette teljesen a pasija viselkedését. A pasi amúgy csak az ellenségeivel bunkó, aki normális vele, azzal ő is az, csak így első leírásra nem szimpatikus, de nekem tetszik ez a "rendszer", amit kitalált és én fizetség nélkül is barátkoznék vele. Vélemény? Esetleg hasonló tapasztalatok? Ti barátkoznátok ilyen különös alakkal?



2015. márc. 8. 19:11
 1/5 anonim válasza:
Úristen, dehogy! Csicskákkal védeti meg magát? Ez egy komplett lúzer... Én lány vagyok, mégis inkább magam védem meg... Meg így amiket leírtál, nagyon ellenszenves!
2015. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Filmbe illő balf.sz
2015. márc. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fiú azért mert nem volt barátja azt gondolta hogy ha fizet ennek a kettő gyereknek akkor majd elkezdenek vele barátkozni. Ha szeretnéd megismerni, ismerkedj vele. Én is ilyen észrevehetetlen voltam a suliban és barátom is kevés volt. De az iskolán kívül más ember voltam. Szeretek emberrel ismerkedni. Szóval lehet higy ő is hasonló helyzetben van. Ha jobban megismered majd megtudod hogy kicsoda ő valójában
2015. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező a 4. srác,alkalomszerűen csatlakozik hozzájuk,másképp nem tudná ilyen részletesen a dolgokat. :D


Bírom,hogy valaki E/3-ban beszél magáról. :D

2015. márc. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4-es, nem szeretnélek kiábrándítani, de nem így van.


Én meg bírom, ha valaki ilyen messzemenő következtetéseket von le. :D

2015. márc. 8. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!