Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sok egyetemista korú van még...

Sok egyetemista korú van még aki utálja a diszkót? Aki ilyen, ti hogyan alkalmazkodtok?

Figyelt kérdés

Valahogy úgy érzem hogy ez olyan mint 100-200 éve az arisztokratáknak a bálok, estélyek meg kaszinók. Ha tetszik ha nem, de időnként oda kell dugni a képedet, mert csak akkor létezel.


Engem viszont nem tölt el boldogsággal hogy diszkózenére (ami az egyik legprimitívebb zenei műfaj, legalábbis 2015-ben mindenképp) vonagoljak egész estén keresztül... Kibírni persze kibírom, de mondjuk 1 órahossza után már rendkívül unalmas.


2015. márc. 14. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Már nem nagyon vannak diszkók:)


De tudom mire gondolsz és én sem szeretem. Nekem már ez is túl kötött.

Sokkal jobban szeretem a nyári bulikat a kertben, ahol lehet zenélni, dobálni/rúgni a labdákat, úszni kártyázni(legyen ez trükk vagy játék) és lazulni amíg a társaság bírja:)

2015. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olyannyira, hogy még sosem voltam igazi szórakozóhelyen, csak házibulikban.

Engem kifejezetten idegesítenek a villogó fények, hangos zene, amitől lófütyit nem lehet hallani, hogy mások hozzád érnek a tömegben, nagyon feszélyezne. Nem is beszélve az ott terjengő izzadtságszagról, ezt már hallomásból tudom, nem szeretném valójában megízlelni a "szórakozás"nak ezen formáját.

Sokkal szórakoztatóbb megnézni egyedül egy jó filmet, vagy ha már mindenképpen költekezni akarok, akkor elmegyek kocsikázni. :D

2015. márc. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát én talán gimi alatt két szalagavató afterparty-n, egy születésnapi partin és az egyetemi gólyatábor egyik napján voltam a partiházban.

Ennyi.


Nekem nagyon unalmas az a "zene".

Őszintén a nekem megfelelő zenei műfajra is unalmas lenne "táncolni" egész éjjel. A táncot meg igen, mindenképp idézőjelek közé rakom, mert én nem ezt nevezem táncnak. Tánc a néptánc, a keringők, az egyéb társastáncok, a hiphop, a modern táncok, de a diszkóban amit a többség művel, az nem.


Nem leszólni akarom ennek ellenére se, mert van, akit ellazít a hangos zene és az egész éjjeli ugrálás, jól érzi magát, az igenis menjen, mert lazulni KELL.


Egyébként a mi szakunkon az erős kisebbség jár el az egyetemi bulikba, de úgy egyáltalán bulizni is.


A legtöbb ember pub-ba ül be inni, vagy házibulit, házibuli-szerűt tartanak, de az ritka, aki nem is iszik olyan sűrűn.

Például akikkel jóban vagyok, teázunk és vizipipázunk valakinél, vagy iszogatunk másvalakinél, vagy forrócsokizunk, van, akivel a Margitszigeten sétálgatunk.

2015. márc. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen szakra jársz, de egyáltalán nem csak akkor van "életed" az egyetemen, ha ilyen helyekre jársz. Én pl. egész egyetem alatt egyszer-kétszer voltam diszkóban, mert én sem szeretem és a társaságom sem. Inkább kocsmákba jártunk vagy egymáshoz iszogatni, filmezni. Kimentünk a folyópartra a csajokkal (és ittunk is ott). Elmentünk pizzázni stb. Szóval el lehet tölteni az időt mással is, csak meg kell keresni a megfelelő társaságot. Mások kedvéért ne csináld azt, amihez nincs kedved.
2015. márc. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Külső szórakozóhelyen egy kezemen megtudom számolni hányszor voltam 6 év alatt. Az egyetemi szórakozóhelyen jártam néha, kb. két havonta egyszer, mert ezek össznépi bulik voltak, évfolyamtársakkal. Ilyenkor nem a szórakozóhelyen volt a hangsúly, hanem azon, hogy előtte összejöttünk valakinél, beszélgettünk, "megalapoztuk" az este hangulatát és amikor már kellőképpen sajgott mindenki feje, akkor már beindult a társaság és a tuctuc zene is jónak tűnt, csak "vadulni" lehessen rá. :D

Őszintén szólva egyik ilyen buli sem maradt meg bennem túl nagy élményként, csak a másnapok... Nő létemre talán szégyen is lehetne, de szerintem ennyi belefér. Valaki minden héten kétszer rúg be sokkal durvábban, mint én ilyen alkalmakkor.

Ha egy mondattal kellene jellemeznem: Van az az alkohol mennyiség, ami után már tök jó a "disco".

2015. márc. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én életemben 1x voltam diszkóban, elég is volt, pedig az még viszonylag kulturált volt, tehát nem volt túl sok gyanús alak, nem volt drog stb. Nekem alapvetően nem a zenével és a táncolással van bajom, zeneileg elég toleráns vagyok, van kb. 20 dal össz-vissz, amitől tényleg a hideg ráz, hanem a tömeggel meg azzal, hogy nem lehet egy mondatot normálisan elmondani a másiknak. Nem is nagyon ismerkedtem így egyetemen, nem voltam benne a kemény magban, de ez engem nem zavart. Mondjuk azt nem tudom, egy kolist hogy kezelnek a szobatársai, ha nem megy el velük sosem partizni.
2015. márc. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem is értem a kérdést. Senkit nem ismerek, aki diszkóba jár.
2015. jún. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!