Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudnátok mondani jó kapcsolaté...

Tudnátok mondani jó kapcsolatépítős könyveket?

Figyelt kérdés
Barátkozós, meg barátságokról szóló könyveket már láttam egy párat, de most kapcsolatépítős kéne, mindenkivel nyilván nem lehetek barátságban, de jó lenne több embert ismerni, és kéne valami, amiből nyerhetnék pár hasznos tanácsot.

2015. márc. 15. 12:52
 1/6 anonim válasza:
Szerintem a Biblia erre alkalmas könyv. Pl.:,,Mindazt tehát, amit akartok, hogy az emberek megtegyenek veletek, ti is hasonlóképpen tegyétek meg velük; ...'' sok hasonló tanács van benne, konkrétabbak is.
2015. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valamilyen könnyebb olvasmányra gondoltam. Az se baj ha üzleti, a lényeg hogy jól hasznosítható legyen. Egyet találtam nemrég, de ha valakinek van valami jó ötlete azt is szívesen várom.
2015. márc. 31. 20:59
 3/6 anonim válasza:
Hány éves vagy? Milyen jellegű kapcsolatokat akarsz építeni? Üzleti kapcsolatépítésről szól. Pl. a Sikerkalauz egyik kötete is.
2015. ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok. Úgy "általában" szeretnék kapcsolatot építeni, tehát a magánéletben és szakmailag is szeretnék jobb lenni ebben.
2015. ápr. 10. 21:59
 5/6 anonim válasza:

Elsődleges az önismeret. Nem mindegy, hogy te magad milyen vagy, és mi érdekel. Milyen közegben (emberek közt) mozogsz és milyenben szeretnél. Legegyszerűbb, hogy menj olyan helyekre, ami valamelyik hobbiddal vagy szenvedélyeddel kapcsolatos. Ha olvasni szeretsz, akkor író-olvasó találkozók, ha sportolni, akkor sportrendezvények stb. Segítség az önismeretben: [link]


Azért ajánlanék néhány könyvet is:

Sikerkalauz 1.rész: [link]


Andrew Matthews - Barátkozni jó: [link]


Mi mozgatja az embereket: [link]


Ezek mind könnyed, de tanulságos stílusban íródtak. Élvezet olvasni és jó megfogadni, amit tanácsolnak.

2015. máj. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Ment a zöld kéz!:)
2015. máj. 1. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!