Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most tényleg nekik van igazuk?...

Most tényleg nekik van igazuk? 13/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel úgymond járunk (velem egyidős) de nem lehet igazan annak nevezni mert csak fogjuk egymás kezét meg sétálgatunk ilyesmi. És anyuék meg ezen vannak kiakadva hogy egy 13 éves kislány ne pasizonn, hiába mondom hogy semmi komolyról nincs szó. Ráadásul osztálytársam tehát nem is ismeretlen. Kitűnő tanuló vagyok egy elit gimiben, emellett sportolok, és szerintem teljesen normális életet élek egy 13 éveshez. Akkor miért nem bíznak bennem a szüleim, hogy nem lesz komolyabb?

2015. márc. 15. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
féltenek, ennyi. Túl kell élni. Am egy cipőben járunk ;)
2015. márc. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De mitől? Egy 13 éves fiú sokat tud ártani...
2015. márc. 15. 23:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kell elfogadnod a tiltásukat . Azt azért ne engedd ha bezárnának vagy büntetnének . Minden rémhírt se fogadj el tőlük .
2015. márc. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké köszi :)
2015. márc. 15. 23:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia, ha akarod, írok neked privátban, én is átestem régebben ezen. :)
2015. márc. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak féltenek, szülőknek nehéz megérteni, hogy te már nem az ő pici lányuk vagy, hanem már van saját életed. Majd túl lesznek rajta.
2015. márc. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
még nem tudod, de ha gyereked van úgy tudnám megfogalmazni, hogy újra fel kell nõnöd vele egyûtt... de mivel félted a világtól, így mindig le vagy maradva tõle :)
2015. márc. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem is féltettek 13 évesen a csajozástól. 22 éves fejjel megértem már miért, a mai fiatalok igencsak szeretik kipróbálni a szexet 13-14 évesen, amit akár meg is bánhatnak (inkább csak a lányok) és ettől lelkileg sérülhetnek. Szüleid ettől féltenek, nem attól, hogy kézen fogva sétáltok.
2015. ápr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké de nem akarok még többet, nem leszek álszent, tudom hogy egy fiúnak vannak igényei, de én attól még nem egyezek bele
2015. ápr. 4. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!