Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A folyamatos kormányt és az...

A folyamatos kormányt és az országot siralmasnak tartó, afrika szintű országként Magyarországra gondoló ember miért ennyire biztos benne hogy nekik van igazuk?

Figyelt kérdés
Az emberek többsége nem akarja a baloldalt, nem akarja hogy más legyen. Könnyebb másra fogni a saját szenvedésünket? Igenis rengeteg embernek jó itt.
2014. febr. 19. 12:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

Na ennyire sugallmazó kérdést is ritkán látni a gyk pöcegödrében, és az már sokat mond...


"afrika szintű országként Magyarországra gondoló"


Amellett, hogy Afrika nem ország, szerintem senki nem gondolja ezt komolyan, csak te túlzol, csúsztatsz.


"Az emberek többsége nem akarja a baloldalt"

Honnan tudod?


"nem akarja hogy más legyen"

Ezt még inkább honnan tudod?


"Könnyebb másra fogni a saját szenvedésünket? "

Természetes, ezt mindenki tudja, aki ránéz az itt kiírt kérdésekre. Multizás, zsidózás, trianonozás, stb. .


"Igenis rengeteg embernek jó itt."

A rengeteg úgy számszerűen mit takar? Lehetne többnek is jobb más kormányzással.


Buta troll, leülhetsz, egyes.

2014. febr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Főleg Mészáros Lőrincnek, jobban él mint négy éve.
2014. febr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Lehet hogy buta troll vagyok de április 6-án nem úgy néz ki hogy te is a brigádod fog örülni. Mindenki szembe hajtott fel az autópályára?
2014. febr. 19. 12:54
 4/14 anonim ***** válasza:

Én a MOMA-ra szavaznék, de mivel nem indul, és ha indult is volna, akkor se lenne jelenleg esélye, mert a szuper demokratikus orbánod elintézte, hogy ne legyen másnak esélye a jelenlegi helyzetben az összefosáson kívül.


Az a sok ember meg csak pest meg komárom és győr megye. A többi minimálbéren él. Tudom nem fogod elhinni, mert te is pesti vagy, de ez az igazság. Ha nem így lenne, akkor nem 1%-ot növekedett volna az ország, ami amúgy nagyon égő egy ilyen kis országtól, mivel még amerika is többet növekedett ennél, pedig az csak 20x akkora mint ez a kis komcsi ország. Nekünk 2 számjegyűt kellene növekednünk, ha jól kormányozna itt bárki is.

2014. febr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Shai-Hulud ***** válasza:

Nem mindenki.

Csak te. :)

2014. febr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Két számjegyű GDP :D Nagy közgazdász vagy hallod-e. Egyébként egri vagyok.
2014. febr. 19. 13:06
 7/14 anonim ***** válasza:
Kérdező tudod mi az az 1%? Kerekítési hiba.
2014. febr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha rengeteg embernek jó itt akkor miért lépnek le külföldre annyian?!
2014. febr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mekkora közgazdász itt mindenki te jóég. A legnagyobb GDP növekedése Romániának van Európában 2,7%. Az Eu tagállamok átlaga 0,2% (!!) Kétjegyű GDP növekedés meg 1%-os kerekítési hiba, nagyon nevetek :D
2014. febr. 19. 13:20
 10/14 A kérdező kommentje:

7-es


Ha itt mindenkinek rossz miért néz ki mégis úgy hogy marad a rendszer?

2014. febr. 19. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!