Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekik van igazuk? Szakitanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekik van igazuk? Szakitanom kéne? Hogy végre béke legyen.

Figyelt kérdés
Na szóval. Van egy párom már egy jó ideje nagyon szeretm őt sok időt töltünk eggyütt. Az a baj hogy ez a fiú a volt barátnőm barátja volt és ezért megutált engem. De elakartam mondani neki csak inkább karácsony után merr karácsony előtt 3 nappal lett a párom. Na és a barátomnak van egy legjobb barátja és ő most meg kavarta barátom exével. És ez a fiú most engem utál mert az a csaj ellenem fordította. Most akkor igazuk van?
2014. okt. 20. 11:43
 1/1 anonim ***** válasza:
ne mások irányítsák az életed...ha nem történt megcsalás akkor nincs igazuk...mondjuk barát(nő) exeire nem szokás rámozdulni, de ez van...ha boldog vagy vele akkor maradj mellette...
2014. okt. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!