Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy ismerkedjek emberekkel...

Hogy ismerkedjek emberekkel Amerikából?

Figyelt kérdés

Nyelvtanulás és kapcsolatépítés céljából szeretnék többnyire amerikai emberekkel kapcsolatot építeni.


Hogy lehetséges ez? Sajnos nem áll módomban utazgatni anyagi helyzetem miatt, de boldogan ismerkedem a neten.


Talán megoldás lehet, ha a hobbimnak megfelelő csoportokban keresgélek és írok rá emberekre?



2015. márc. 18. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Interpals. Én ott sok külföldi emberrel ismerkedtem meg, a Föld minden tájáról. Amerikaiak is vannak szép számmal, valaki szimpatikus, ráírsz, és várod a választ. Érdemes sok emberre ráírni, mert biztosan vannak, akik nem válaszolnak mindenkinek.
2015. márc. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hello kedves első. Köszi a választ. Megnéztem és szerintem én is használni fogom, bár egy kicsit fapados az oldal.
2015. márc. 18. 09:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hobbicsoportok, online levelező körök (ahogy első mondta, interpals), vagy különféle csereprogramok (ha diák vagy és pici ambíciód is van, akkor tuti kijutsz amerikába ingyen). Ha valami multinál vagy nemzetközi szervezetnél dolgozol, ott is sok amerikai van, nekem sok közvetlen amcsi munkatársam van itt Bp-n.
2015. márc. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves második. Éppen kutatok.
2015. márc. 18. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!