Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy közeledjek, ismerkedjek...

Hogy közeledjek, ismerkedjek az emberekkel?

Figyelt kérdés

Én egy gátlásos, zárkózott, szótlan ember vagyok, emiatt nincsenek barátaim, nem volt még barátnőm. Nagyon rossz egyedül, de nem tudom hogy közeledjek az emberekhez. Sokszor zavarba, feszült vagyok az emberek előtt.

26F


2014. dec. 20. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:

hát... mondjuk milyen érdeklődési területeid vannak? Keress azonos körön belül embereket, és máris van témátok.


Én pl itt gyk-n elég sok embert ismertem meg, akik nagyon jó arcok :)


Szóval ha szeretsz mondjuk állatokkal foglalkozni, keress hasonló embert, vagy ilyesmi.. írd össze miket szeretsz csinálni, és keress egy vagy több olyan közösséget :)


Aztán... itt is nagyon sok problémával küzdő ember van, hogyha segítesz nekik, és elbeszélgetsz velük szintén nagyszerű ismeretségek jöhetnek össze :)

2014. dec. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak van valaki a környezetedben, aki szimpatikus. Találj egy közös témát (munka pl.) és legyél érdeklődő.

Az emberek szeretnek magukról beszélni.


Olvass ilyen témájú könyveket és alkalmazd a benne tanultakat.


Találj valami hobbit, amit szeretsz. erről aztán könnyebben tudsz beszélni olyannal, akit szintén érdekel.


Csak ne add fel.

2014. dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát nagyon semmi sem érdekel, kerékpározni szeretek, de arról nem sok mindent lehet beszélni, legalábbis én nem tudok.

Szívesen hallgatom más emberek történeteit, de hozzászólni nem tudok.

2014. dec. 20. 22:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Kerékpározásról is lehet bőven, kivéve, ha tényleg semmit nem csinálsz egész életedben. De tegyük fel, hogy nem voltál érdekesebb helyeken, nem tudsz mit mondani erről sem, viszont ott a nyilvánvaló lehetőség, hogy túrákra elmenj (különböző közösségek folyamatosan szerveznek).


Hasonló egyértelmű dolgokban gondolkozz, amivel van lehetőség nyitni a másik felé.

2014. dec. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!