Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Keresek egy olyan lány-t...

Keresek egy olyan lány-t akivel tudnék zenét írni, volna-e jelentkező? Nem baj, ha nem tudsz zenét írni, hallgató kéne.22/F

Figyelt kérdés

Tudok írni zenét, csak nem biztos hogy olyat ami a másiknak tetszik, ebből kifolyólag keresek hallgató-t. :)

Azért meg elnézést ha rossz témakörben tettem fel a kérdést :)


2014. okt. 25. 17:42
 1/7 anonim válasza:

Miért lány? :D Hiszen egy fiú is eltudja olvasni, meghallgatni... :)

Ha csajozni akarsz, akkor azt írd.. ne egy béna indokot találj ki.. :)

2014. okt. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
am techno/electro/minimal és hasonlóak mennének
2014. okt. 25. 17:45
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert a nők legalább nem hazudnak zene terén, az az észrevételem :)
2014. okt. 25. 17:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elektromos 'zeneszerzés' szerintem közel se nevezhető zeneírásnak ;)
2014. okt. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért? Szerinted ha egy pasi meghallgatja, amit csináltál, akkor ha neki nem tetszik, ő jópofizásból se szarozná le? Szerintem de...
2014. okt. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]

ha az elektronikus zenélés nem zenélés akkor ezen kiigazodsz-e kedves utolsó előtti?

2014. okt. 25. 17:53
 7/7 anonim válasza:

Haver, hidd el egy pasi is megmondja az őszintét, mutasd meg nekem, én tuti megmondanám a valóságot. Ha rossz az rossz, felesleges lenne gyarapítsd a " szar zenészek" táborát.


Még egy kérdés, ha te ilyen műfajban gondolkodsz milyen zenét is akarsz írni? :D

2014. okt. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!