Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18 F 15l ciki ha facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 F 15l ciki ha facebookon kérdezem meg hogy szeretne e tollem valamit?

Figyelt kérdés
Irta mar hogy szeret de nem tudtam hogy lereagálni, voltam vele párszor de eleg furán viselkedik mikor nem csak ketten vagyunk. Nagyon szeretem ezt most vettem észre csak rá gondolok 1 hete nem is alszok kb, dőlnek belőlem a versek (amiket nem ugy értékel mint ahogy szeretném ) Viszobylag messze lakik ezért akarom fb-n kérdezni hogy ő akar e tobbet?

2015. febr. 11. 00:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne akarj ilyen fitalalon szerelmi csalodast. (Persze ne igy legyen). Nagyon sz.r dolog. Massal is letudod kotni az idot, hasznosabb dolgokkal is.


Majd elfog jonni az az ido is, amikor eljon a nagy o, erettebb leszel es nem fogsz ilyeneket kerdezni, hogy ciki vagy sem.


De te tudod.

2015. febr. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amugy ha lany vagy, akkor ne te teperj egy fiu utan, o kuzdjon erted, de ez cask egy jo tanacs. :)
2015. febr. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, ciki.
2015. febr. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Amugy ha lany vagy, akkor ne te teperj egy fiu utan, o kuzdjon erted, de ez cask egy jo tanacs. :)"


Szerintem meg csak nyugodtan teperjen. Néha kijár nekünk, pasiknak is egy kis pihenés, hogy végre a csaj megmozgassa értünk kicsit magát.

2015. febr. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ciki lesz főleg hogy helyesen írni se tudsz.
2015. febr. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hova valosiak vagytok?
2015. febr. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát azthiszem elkövettem azt a hibát hogy nemortam le hogy eén vagyok a fiú bocsi csak siettem es faradt voltam
2015. febr. 11. 07:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, "Ciki"
2015. febr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rájöttem magamtól is, és a megnyilvánulásaid lehetőleg ne írásban próbáld kifejezni mert ez így nagyon gáz. Talán ha beszélni tudsz még van valami esélyed, bár nem tisztán értem mit akarsz egy 15 éves kislánytól..
2015. febr. 15. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!