Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A sztárok azért akarnak...

A sztárok azért akarnak híresek lenni hogy utána cserbenhadják a fanokat?

Figyelt kérdés
Mostmár nem értek semmit :(

#Zayn one direction
2015. márc. 28. 09:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Directioner vagy\voltal? :DDDD
2015. márc. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
vagyok :/
2015. márc. 28. 11:32
 3/13 anonim ***** válasza:
Az írásod alapján sejtettem.
2015. márc. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az ilyen nyomik azért akarnak "híresek" lenni, hogy keressenek egy nagy rakás pénzt és megfektessenek néhány buta kis rajongót is esetleg. Van elég pénze, most már ciki a 12 évesek ügyeletes menő cukifiújának lenni - mert a 12 éveseken kívül a kutyát nem érdekli az ilyen vagy még rosszabb, oltják és nem tartják semmire se.

Az ilyen marketing-generált bandák élettartama amúgy is elég rövid. A rajongók 1-2 év alatt kinövik a dolgot, aztán jöhet a következő banda az új gyerekeknek.

Hidd el, túléled, és örülj, hogy ez a legnagyobb tragédia az életedben. Majd kis idő múlva te is jót röhögsz a dolgon. :D

2015. márc. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a vígasztalást :)
2015. márc. 28. 12:44
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Miért, mi történt?


Egyébként nagy valószínűséggel a hírességek, mielőtt híresek lesznek, ugyanannyit tudnak a hírnévről, mint mi. Aztán meglepődnek, hogy hoppá, ezen dolgozni kell.


De amúgy tényleg érdekel, mi történt?

2015. márc. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Te nem vagy directioner ha ilyeneket írsz Zaynről. Nem hagyott cserben minket, de most rajtunk a sor h kitartsunk mellettük.
2015. márc. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Már elnézést, hogy csalódtam Zayn-ben mert otthagyta a bandát azért, hogy átlagos élete legyen. Csak, hogy tudd ő választta az egész retkes hírnevet amikor jelentkezett az X Faktorba. Rengetegen ismerik a nevét és kizárt, hogy csak úgy elfelejtik max. 3 év múlva.De addig elkezdheti a saját karierjét az 1D-n kívül.Ráadásul a túrnéjuk elött szált ki és ezzel kb. 1000000 rajongónak okozott csalódást köztük nekem is.A barátnőm szó szerint sírt!!!

Én meg amiatt sírtam, hogy milesz ha elbomlik a banda mert könnyen lehet (láttam már ilyet). :(

2015. márc. 28. 23:38
 9/13 anonim ***** válasza:
Az egész a pénzről szólt. Milliókat lehet kaszálni, pár éves koncenrtezés, stb. és egész életre elegendő pénz áll rendelkezésre. A kamatokból lehet vígan élni.
2015. márc. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#8

Mindenkinek megvan a véleménye erről, nekem ez neked az, ne legyen ebből vita.

2015. márc. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!