Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A sztárok azért akarnak...

A sztárok azért akarnak híresek lenni hogy utána cserbenhadják a fanokat?

Figyelt kérdés
Mostmár nem értek semmit :(

#Zayn one direction
2015. márc. 28. 09:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mielőtt ítélkezünk, érdemes figyelembe venni az összes rendelkezésünkre álló információt.

Először is, a turné már február elején elkezdődött, tehát nem a turné előtt, hanem még rosszabb, a kellős közepén hagyta cserben a másik 4 srácot.


Másodszor, az X Factorral kapcsolatban: ha kicsit gondolkodunk, ő kezdettől fogva szólókarriert szeretett volna, önállóan érkezett a versenybe, de mivel egymagában nem tartották elég jónak, viszont megvolt a lehetőség, hogy csapatban bizonyítson, persze, hogy belement a dologba. Most, hogy felbontotta a szerződést, folyamatosan a stúdióban van Naughty Boyyal, (producer) valószínűleg a saját dalain dolgoznak. Már jó ideje barátok, a Four albumára is írtak dalokat, de úgy hírlik, a Managementnek nem voltak elég jók a számok, és egyik dal sem került fel az albumra.

Én megértem Zaynt, (majdnem) 5 év sok idő, az ember változik, ami az elején jó móka volt, az mára megterhelővé vált neki. Nekem az nem tetszik, hogy hazudnak, a hivatalos közleményben az áll, hogy Zayn egy átlagos 22 éves életét szeretné élni, erre másnap már stúdióba vonul, (elvileg önszántából) interjút ad, még sosem volt ennyire a figyelem középpontjában... Kicsit úgy érzem, elárult minket és a csapatot.

Vannak olyan pletykák is, hogy a Management rúgta ki... Velük a csapat szerződés július 23-án jár le, szerintem érdemes azután figyelni, mi történik, mert elvileg sok mindenben korlátozzák a srácokat, és miattuk történnek ezek a botrányok. Ki tudja, az biztos, hogy most még a felt sem tudjuk annak, ami valójában történik a háttérben.

Én mindenesetre továbbra is támogatni fogom a srácokat, és nagyon remélem, hogy együtt maradnak, mert nagyon fontosak nekem. ♥

2015. márc. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én nem értek ehhez, de mivel azelőtt válaszoltam, hogy megtudtam, 1D-s a kérdés, hát reagálok.


"Először is, a turné már február elején elkezdődött, tehát nem a turné előtt, hanem még rosszabb, a kellős közepén hagyta cserben a másik 4 srácot. "


Nekem teljesen más a kedvenc együttesem, de ott a gitáros ugyanezt csinálta, ráadásul a 30 éves jubileumi turné közben! Szerintem is illik végigcsinálni, ha valamit elvállalsz. De ha igaz az, amit mások írnak, hogy a srác már alapból szólózni akart, csak ugye élt a lehetőséggel, azt is megértem. Elképzelhető, hogy olyan ajánlatot kapott saját lemezre, hogy nem mondhatta, hogy a turné után, vagy most vagy soha. Mindenesetre a jegyvásárlókkal szemben ez kitolás.

2015. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Figyeljetek! Ezt a kérdést azért tettem ki, hogy mindenki elmondhassa a saját véleményét. Én azárt vagyok ideges mert aggódom a 4 másik srác miatt. Egy csomó rajongót elvesztettek (zayn fanok).A túrné közepénél tartanak és most egy ekkora lelki megpróbáltatás érte őket, hogy csinálják végig a túrnét? Tudom, hogy erősek, de azért ez szerintem mindenkinek sok, mert át kell írni a dalokat, ami írtó fárasztó és persze mostmár egy daluk sem lesz ugyanaz. Lehet, hogy ami rége jó bulinak tűnt ma az már hülyülés és komolytalanság.
2015. márc. 29. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!