Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mai világban a fiatalok, hogy...

Mai világban a fiatalok, hogy mernek el menni szórakozni? Nem félnek, hogy tesznek valamkit az italukba? Szoktam látni facebbokon képeket, hogy isznak. Nem félnek?

Figyelt kérdés
Club play meyynire megbízható ? Ha akarok inni pl: Colát , hogy tesznek valamit bele mennyi rá az esély ?

2015. ápr. 5. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó helyre járok, és magamnak veszem az italt egyébként is. Idegenektől sose fogadnék el semmit.
2015. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól még hogy fiatalok, nem biztos hogy hülyék is, és össze vissza isznak mindent... persze az ilyen manapság gyakori. Egy kis odafigyeléssel, és felelőség teljesebb gondolkodással el lehet kerülni az ilyen dolgokat.


Mindíg figyeld meg hogyan csinálják az italodat, nem e kevernek bele valamit, és soha ne hagyd ott azt. Ha esetleg szemelől tévesztetted, de egy idő után megtaláltad, inkább kérj másikat, a lémyeg hogy légy biztos abban, hogy jót iszol-e.

2015. ápr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Nem járok bulizni csak kíváncsi vagyok.
2015. ápr. 5. 16:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Bárhol van esély arra, hogy beletesznek valamit az italodba, nem csak club play-ben.

Ezért kell vigyázni. Nem szabad sose otthagyni az italodat és elmenni táncolni, aztán újra beleinni. Nem szabad sose úgy hagyni az italodat, hogy nem látod. Nem szabad elfogadni idegenektől italt.

2015. ápr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Diszkóba nem járok, mert nagyon nem az én világom (szar a zene, szar a társaság). Amúgy meg a párommal megyek, és olyan helyekre, ahol nincs ilyesmire esély.
2015. ápr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Barátokkal szoktam menni, nem veszítjük szem elől egymást.
2015. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!