Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehet üldözési mániám vagy...

Lehet üldözési mániám vagy valami ilyesmi?

Figyelt kérdés

15 l vagyok. Altalanosba es kozepsuliba is piszkalnak.

Az utcan is beszoligatnak. Mar probaltam kiállni magamért, nem erdekelni, osszepajtizni de hiaba.

De inkabb arra lennek kivancsi hogy miert erzem azt hogy akivel\akikkel szoktam beszélgetni egy idő utan ugy érzem mintha kerülne. De ha ujra beszelunk elmúlik de megint tortenik egy olyan apró dolog ami miatt ujrakezdodik foleg ha nem is beszelunk. Ez iskolan kivul tortenik

De ezt nem szemből szembe erzem.

De ha szemből szembe erzem az szinte mindig megerzem ha valaki elítél belul vagy nyilvánosan.

Mit lehetne tenni? Jelentéktelennek erzem magam?



2015. ápr. 9. 18:41
 1/3 A kérdező kommentje:

Meg meg annyi hogy általánosban nem mertem odamenni azokhoz akikkel joba voltam mert féltem hogy megkérdezik hogy miert követsz. 4 osztály vegen pont megkerdeztek es emiatt. De mindig voltak barátnőim csak nem voltam nékik fontos meg 3. Voltam.

Mostmar merek a többiekkel menni.

2015. ápr. 9. 18:45
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Változtatsz vagy így éled le az életed!
2015. ápr. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet azert meet a suliba AZ egyik pillanatban latszik hogy bit de egyszercsak a tobbi miatt megvaltozik es nem foglalkozik velem vagy piszkal?
2015. ápr. 12. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!