Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez miért történhetett? Veletek...

Ez miért történhetett? Veletek is előfordult már ilyesmi?

Figyelt kérdés

Szóval eddig elég visszahúzódó voltam és nemnagyon voltak barátaim, csak 1-2. Aztán hirtelen egy nagyobb baráti kör tagja lettem, akikkel gyakran eljártunk parkokba, terekre beszélgetni, iszogatni esténként. Egyszer aztán meghívtak egy rendes, fedett szórakozóhelyre, ahol volt zene meg bár, meg sok sok ismeretlen. Az elején sem tetszett, de ahogy múlt az idő, egyre rosszabbul éreztem magam, aztán fél órával az érkezésem után elköszöntem és gyakorlatilag elrohantam. Mikor már kiértem a hangzavarból, csak akkor vettem észre, hogy sírok, remegek, szédülök és hiperventillálok.


Ez normális? Csak ilyen alkat vagyok? Ki fogom nőni? Mit tudok tenni máskor ilyen helyzetben? Veletek fordult már elő? Ha igen, mi történt?


15/L



2014. okt. 23. 16:07
 1/4 anonim válasza:

Szia!nincs esetleg tömegiszonyod(agorafóbiád)??

fordult már elő ilyen?:)

2014. okt. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudok fóbiáról, de középsúlyos depressziót azt diagnoztizáltak nálam. Ez az első eset, hogy ez történt. :/
2014. okt. 23. 19:06
 3/4 anonim válasza:

Hát akkor talán amiatt:/,meg még lehet ,hogy nem szoktad meg,hogy(ahogy irtad)hirtelen jött ez a nagyobb baráti kör:).Amúgy szerintem ezt megszokod vagy elmúlik:)csak nyugi!

13/L

2014. okt. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. okt. 27. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!