Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Heló! 13 éves vagyok és van...

Zotya144 kérdése:

Heló! 13 éves vagyok és van egy lány aki tetszik nekem! Ugy veszem észre hogy oda figyel rám valamenyire. Hogy probájam meeg elhoditani?

Figyelt kérdés
Szeretném ha a barátnöm lenne!

2015. ápr. 9. 19:19
 1/4 Sally988 válasza:
100%

Az jò ha ő is èrdeklődik iràntad.

Bòkolj neki legyèl aranyos ès udvarias !

2015. ápr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bókolj,nézd sokat.Beszélgess vele.Éreztesd vele hogy tetszik.:)
2015. jún. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia ,a lényeg az hogy ne rögtön azzal kezd hogy odamész és nyomulsz de ne is légy félénk ... 1. Lépés nézd és ha vissza néz rád akkor már szemeztek ami azt jelenti hogy bejössz neki 2. Lépés mondj róla valamit pl: tetszik a hajad 3. Lépés közeledj felé simogasd vagy adj neki puszit 4. Lépés hívd el valahova pl menjetek ebédelni valami helyre ami tetszik neki . Spagettit vegyetek közös tálból Ekkor kezdj el beszélgetni és egyétek a spagettit és ügyelj rá hogy az egyiket egyszerre kezdjétek szívni ekkor amikor már teljesen közel vagytok érvénybe jön az 5. Lépés a csók ... Így már nagy esély van hogy a barátnőd legyen de próbáld elhitetni vele hogy gazdag vagy és a gazdag fiukra jobban mennek a lanyok de még van egy utolsó dolog... Szépen kell kinézned . A legnagyobb esély statisztikák szerint ha piros pólóba vagy és ha gitározol méginkább be fogsz jönni a nőknek. Sok szerencsét! :)
2015. szept. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A lányok a vicces fiúkra buknak! ;)

13/L

2015. okt. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!