Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 20 év felett kezdődik az élet...

20 év felett kezdődik az élet (a bulizós élet)?

Figyelt kérdés

Ma emlitette meg barátnőm, 20 évesek vagyunk, de én személy szerint úgy érzem hogy a bulis korszakomat már kiéltem annyira hogy se a jelenben, se a jövőben annyira nem tud izgatni (vagy undorral tölt el, mivel a sok részeg fiú, a sok igénytelenül felöltöző lány... nem tudom, én ebből már nem igazán kérek).

Viszont igenis kissé sért mikor azt vágja hozzám hogy "hát de most kezdődik az élet". Igen, ő az "élet" alatt azt érti hogy buli buli buli, mert most lett egy barátja és hirtelen minden jó. Viszont ameddig meg ő ült otthon, mig ő évekig ki nem mozdult, addig meg én éltem az életem, mentünk haverokkal ide-oda, néha lenéztünk a városba (ezek voltak 16 felett, először klubba 17 évesen mentem).

Szerintem az élet máshol kezdődik ebben korban (legalábbis számomra). Ez pont olyan dolog hogy én sem kritizálom hogy meg miként él, ő dolga, de akkor ő se szóljon bele az én "egyhangú" életembe.



2015. ápr. 10. 19:20
 1/5 anonim válasza:

Erre milyen választ vársz? :D Neked nem most kezdődik, neki igen?

De én speciel normálisabbnak tartom ha vki 20 évesen kezd el inni, bulizni mint korábban, de kinek mi. És ehhez nem kell igénytelennek lenni. Én 20 éves vagyok, buliztam korábban is de teljesen mások ezek a mostani bulik (egyetemi pl), mint amit gimiben műveltünk.


Nekem speciel nem most kezdődik az élet, de erről IS szól ás ezer minden másról. Nem ez a legfontosabb, de ez is benne van.

2015. ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kinek mi. Valaki ilyen korban már gyereket vállal és valaki már dolgozok is. Mond meg neki h te már meguntad ezt. Ő mehet de te már kinőttél belőle. Néha azért valami lazább bulira te is elmehetnél.:) Én ebben a korban kezdtem megkomolyodni mivel 16-18 éves koromig már "kibuliztam" magamat.
2015. ápr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem 18 alatt azért nem olyan, mint felnőtten.


Ha valaki bulizós, az mindig az marad, nincs olyan, hogy "kibuliztam magam". Én olvasós vagyok, akkor ha most sokat olvasok, soha többé nem kívánok meg egy jó könyvet?

2015. ápr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én 15-18 éves korom között eleget jártam el esténként, szórakozni és inni.

már nincs rá igényem. azóta voltam párszor "kötelező" bulin, de nem találtam olyan jónak.

van is barátom, ő sem bulizós.

és megmondom őszintén, hogy én főleg pasizni és ismerkedni jártam amikor bulizni mentünk.

szóval már ezért sem akarnám. meg amúgy sem.

felőlem mehetnek, én már többre értékelek egy délutáni kávézást vagy kajálást . mint hogy áthányjuk az éjszakát.

2015. ápr. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3# én ismerek olyat aki 9 éven át legalább heti 2x -3xbulizott. aztán lecsökkent egyre inkább, most hetekig nem megy sehova.

ki lehet ábrándulni az éjszakai életből, egy két rosszul elsült este után.

legyen pl alkohol mérgezésről szó

2015. ápr. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!