Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nőnek 30 éves kora után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek 30 éves kora után annyi? Egy pasinak meg 30 éves korátol kezdődik az élet igazán?

Figyelt kérdés

Szóval ha egy nő már eléri a 30 éves kort akkor egyre nehezebben talál már párt én ezt figyeltem meg.

Egy férfi meg 30 évesen is találhat 20-25 éves lányokat magának.


2014. ápr. 23. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Általában.
2014. ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Honnan vetted ezt az eszement hülyeséget? Ekkora marhaságot....látszik hogy életedben nem láttál még 30+ nőt.....azt kap meg akit csak akar :)
2014. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem is.

A fiatalkorukban körülrajongott csajok verekednek a pasikért 30 felett,míg a fiatalkorukban lenezett,gaz pasik 30 évesen megférfiasodnak és valogathatnak..

2014. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
én 30f vagyok, és szerintem egy férfinak sem 30-tól kezdődik az élet. de az igaz, hogy a férfiaknak azért könnyebb a dolguk. bár én egyáltalán nem érzem könnyűnek a dolgom.
2014. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%
Azért ez sokszor így van ám bizony bizony....
2014. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 kolosszus22 ***** válasza:
0%
Nem ilyen egyszerű a képlet, de azért nagyjából még is így van. Biológia közbeszól, nők nem nemző képesek életük végéig és bár hamarabb érnek, az öregedés hatásai is hamarabb kiütköznek rajtuk, plusz ott van az általánosságban bevett szokás, hogy a férfi az idősebb általában a párok közül. Egy harmincas pasi simán össze jön egy húszas csajjal és még passzolnak is, a fordítottjára jóval kevesebb a példa.
2014. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ábrándozzál csak 3-as :DD
2014. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha jól karban van tartva, nem úgy néz ki mint a saját nagyanyja, ami sajnos benne van a pakliban, ha addigra több gyereket is szült - ezt a Bezzeganyán olvastam, nem gúnyolódni akarok! - akkor miért ne lehetne népszerű férfiak körében? Persze esélyt kell adnia a fiatalabb férfiaknak is, nem szabad kikötni, hogy csak idősebbel jön össze.
2014. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

leegyszerűsítve így van! bár én pont ma láttam egy elképesztően dögös 35 év körüli nőt. olyan segge volt, hogy ott helyben letéptem volna róla a futóruhát :D szóval azért nem temetném még a harmincon túli korosztályt

26F

2014. ápr. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30+ /F vagyok, szívesen ismerkednék 30 körüli nőkkel!
2014. ápr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!