Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire veszélyes a VOLT...

Mennyire veszélyes a VOLT fesztivál?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és idén először el szeretnék menni a VOLT-ra,de egy kicsit félek,hogy olyasmire kényszerítenek majd,amit én nem szeretnék:pl. Nem lenne kedvem elveszíteni a szüzességemet,vagy nem is tudom...ilyesmikre gondolok...Szóval mennyire kell résen legyek majd?

2015. ápr. 10. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy megrázzon.
2015. ápr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

" Nem lenne kedvem elveszíteni a szüzességemet"


Akkor ne tedd!

2015. ápr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként, én is kerülöm az ilyen fesztiválokat, éppen hasonló okok miatt.
2015. ápr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én 40 éves nő vagyok és most lesz 5. éve hogy megyünk a férjemmel... komolyan mondom, mikor először mentem teljesen ledöbbentem JÓ értelemben! sok alkoholtól-drogoktól fetrengő fiatalra számítottam, és ezzel szemben, teljesen normális esetleg enyhén spicces, aranyos jó fej fiatalok voltak, és nagyon vegyes a korosztály, a 14 -15 évesektől az 50-60 évesekig mindenki megtalálható, tényleg olyan mintha mindenki a zenei élményért menne oda és nem balhézni-belekötni a másikba, inkább mindenki haverként közelít :) szóval ha az én lányom lennél simán elengednélek, mert tudom hogy normális közegbe megy :) persze azért ne egyedül menj, mert biztos akadnak kötekedő emberkék is, (de komolyan nem találkoztam soha eggyel sem)
2015. ápr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
59%
Szörnyű, ami ott megy. Minden órában feláldoznak 100 szűzet, a 17 éves lányokon rendszerint végigmegy az egész fesztivál. Fiúk-lányok vegyesen, akár többször is. Még senki nem élte túl maradandó károsodás nélkül. Szóval, mindenképpen kerüld el még a környékét is!!!
2015. ápr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tavaly voltam először. Nekem nem jött be a sátorozás, de ettől függetlenül nagyon szuper volt!!! A társaság miatt nem kell aggódni, mert nem állatok járnak oda.
2015. ápr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ha nem szeretnéd elveszteni pl, akkor ne idd le magad a sárgaföldig, hanem tudjál mindig dönteni.
2015. ápr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!