Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szeretnék venni egy gázspray-t...

Szeretnék venni egy gázspray-t de elhagytam a személyimet! 20éves fiú vagyok de nem nézek ki csak kb 15évesnek többi lent? ( ( meleg téma ) )

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok, nem tudok verekedni, van egy srác 18 éves kigyúrtabb típus egy héten egyszer mindenképp össze futok vele kikerülhetetlen és meg akar gyepálni, mert homofobb semmi rosszat nem tettem ellene, gázspray-t tudok venni személyi igazolvány nélkül?

2015. ápr. 11. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
bárki vehet gázsprayt, nem kell 18-nak lenned.. kb 12 évesen vettem már. fegyverboltban
2015. ápr. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tudsz venni mondjuk józsefvárosi piacon az egyik része ha jól tudom még nyitva van ott biztos hogy árulnak és nem érdekli az hogy van e szemelyid vagy nincs de szerintem bármelyik nagyobb piacon van... Én is meleg vagyok szóval megertem :/
2015. ápr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pedig nem vagyok feminim lányos senki meg nem mondaná rólam, csak ö tudja rólam ismerős által.. itt Debrecenbe hol lehet venni?
2015. ápr. 11. 00:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Az előbb írták, hogy fegyverboltban. Google-Debrecen-fegyver bolt.
2015. ápr. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és személyi nélkül kiszolgálnak? láttam olcsó 890ft-s spray-t az is jó? mert nincs sok pénzem az a baj.
2015. ápr. 11. 00:55
 6/9 anonim válasza:
nem kell hozzá személyi, ahogy már többen is leírták. Igen, van 890 ft-ért is, de annyit is ér. Érdemes rászánni 2500-3000 Ft-ot mert a hatékonyság elsődleges fontosságú. (hatóanyagokat is írhatnék de szerintem itt most ez mind1.) Ha rá van írva hogy Pepper/Pfeffer az nagyon hatékony, de tudnod kell hogy annak az utcán való viselése szabálysértés. De amúgy a fegyverboltban biztos segítenek ha elmondod a problémát.
2015. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A személyidet meg, ha tényleg elhagytad, nem ártana jelenteni és másikat csináltatni, mert ráb..szol.
2015. ápr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hihetetlen Debrecenbe nem találtam olyan boltott ahol lehetne venni gázspray-t.. se vadászbolt se semmi..
2015. ápr. 12. 18:43
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A google 3. találata.

2015. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!