Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok őszintén erről?...

Mit gondoltok őszintén erről? (L/14)

Figyelt kérdés

Előző éveimben csendes, visszahúzódó voltam az iskolában. Mindez azért volt mert nem mertem beszélgetni senkivel. Pár évig jóba voltam 1-2 emberrel. Nekik mertem beszélni normálisan. Mára már az egész osztály kibeszél, de mielőtt erre rájöttem volna senkinek sem kerestem a társaságát mert egyszerűen nem érdekeltek. Untam már hogy suliban szinte egy szót se szolt hozzám senki satöbbi satöbbi... Folyton egyedül kellett lennem előző éveimben. Az utóbbi 1-2 éveb viszont direkt nem kerestem az osztálytársaimat mert szimpatikusak. Valójában én nem iylen csendes visszahúzódó kölök vagyok. Megjött kiskorom óta az önbizalmam, eszem és sokan állítják hogy 14 évesen eléggé érettem gondolkodok.

Jövőre tuti hogy elmegyek a mostani sulimból mert nagyon rosszul érzem magam ott.

Nyáron lesz a gólyatábor aztán meg elkezdődik egy teljesen új suli. Ott már teljes mértékben önmagamat akarom adni és élvezni a diákéletet!:) Azonban rettenetes félek hogy ez nem fog sikerülni mert félős vagyok, de ha sikerül legyőznöm akkor minden rendben lenne. De ha nem akkor ugyan az lesz mint ami itt van most. Az rémálom lenne.

Segítsetek!:((((



2014. dec. 13. 14:44
 1/6 anonim válasza:
Az vigasztaljon, hogy nem vagy egyedül ezzel a problémával. Ha visszanézel jó néhány kérdést úgy augusztus táján, látni fogod, hogy rengetegen vannak ugyanebben a helyzetben. Próbálj meg nyitott lenni, minél többet mosolyogni és keresni hasonlóan csendesebb lányt/ lányokat az új osztálytársaid között, vele/ velük talán könnyebben meg találod a közös hangot, mint a hangadókkal. És mindenképp menj el a gólyatáborba.Ha azt kihagyod, azonnal lépéshátrányba kerülsz, mert a gólyatáborban már kezdenek kialakulni a későbbi haveri körök.
2014. dec. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mosoly. Mindennek kulcsa.
2014. dec. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mindenkivel kedves aranyos mosolygós vagyok.

Pontosan erről van szó, hogy jövőre már nem akarom megjátszani magam hanem önmagam akarok lenni. Azaz olyan mint itthon a tesóimmal satöbbi satöbbi...

2014. dec. 13. 15:11
 4/6 anonim ***** válasza:
jó, legyél, de mi honnan tudjuk hogy igazából milyen vagy?
2014. dec. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
igazából ne félj mert mit vesztesz azzal hogy megpróbálsz beilleszkedni?? Ha meg nem próbálsz meg nem fog változni, a múlt az múlt ne félj az ilyenektől ugyan olyan ember vagy mint a többi semmivel nem vagy rosszabb csak ők e el is hiszik magukról, hogy jó lesz mert lesz sok barátjuk ennyi a kulcs legyél olyan mint otthon a tesóiddal nekem is ez volt a bajom aztán megváltozott.
2014. dec. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez az önmagam akarom adni duma akkora egy szar szöveg. Ha annyira hű de önmagad lennék, miért ülsz tök egyedül kussban, mint valami néma gyerek?

Egyszerűen legyél az emberekkel közvetlen, érdkelődj felőlük, beszélgess.

Ezt az "éretten gondolkdom" dumát meg hagyjuk már, minden második kistini ezt mondja magáról.

2014. dec. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!