Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idén érettségizek és fogalmam...

Idén érettségizek és fogalmam sincs h mi legyek. Mi lenne jó nekem? Valami ötlet?

Figyelt kérdés

nagyon nem megy a: matek,fizika,kémia,biosz

szeretem: idegennyelvek de ebben se vagyon remekelek. csak körvonalakba is ha tudtok segítsetek. előre is köszi :)



2014. aug. 14. 18:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés kb. olyan, hogy "nem tudom, mi legyek, ha nagy leszek, a kedvenc színem a kék és szeretem először a bal lábamra felhúzni a cipőt, mi illik hozzám?"


Azt sem írtad, hogy fiú vagy-e vagy lány, egyetem / okj vagy rögtön munkába állás érdekel, miben vagy jó (nem tantárgyak), mi az, ami érdekel, mi az, ami örömet okoz, mi az, ami bosszant, emberekkel hogy állsz, mennyire bírod a stresszt, mennyire szeretsz középpontban lenni stb. stb. ...


Érted már?

Nem egy egyszerű kérdés. Ha teheted, menj el pályaválasztási tanácsadóhoz. Az egy fokkal biztosabb, mint az, ha én ismeretlenül itt azt mondom, hogy ez alapján neked tökéletesen meg kéne felelnie a keleti nyelvek és kultúrák szak.

2014. aug. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!