Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valki társaságban úgy mond...

Ha valki társaságban úgy mond valamit mintha csicskáztatni akarna pl hozd ide add ide hozz csináldezt pl hozz egy italt mit mondjunk hogy ne legyünk csicskák de gorombák se?

Figyelt kérdés
Szóval meg marajon az értékünk.
2015. ápr. 27. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen sokszor, én pl. viccesen válaszoltam, hogy ,,perszee, hozd ide te'' és egyáltalán nem tűntem gorombának, sőt, felálltak es idehozták maguknak. Vagy esetleg megkerdezheted, hogy ,,mit mondunk?'' És akkor jön a légyszíves, akkor pedig nyugodtan odaviheted, az nem csicskásztatás, egyfajta szívesség.
2015. ápr. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mondd neki, hogy a varázsszó: légy szíves
2015. ápr. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a mindjárt-ot szoktam mondani aztán sose hozom.
2015. ápr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem apósom kezdte így a kapcsolatunkat. álltam és vártam, elmondta még kétszer, mire csak annyit mondtam, hogy én csak a varázsszót várom és néztünk egymásra míg kimondta, hogy légyszíves. akkor hoztam :D
2015. ápr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!